Оголошень:
521
SF-3-165-596
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.79 м², без ремонту
2
78/18 м²
19/23
107 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
19 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 18.40 м², комфорт-клас
Ціна: 107 000 $
(≈1 376 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-457
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 69.11 м², без ремонту
2
69/22 м²
15/16
95 000 $
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.19 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 375 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-447
2
69/22 м²
14/16
95 000 $
14 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.19 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 375 $ за м²)
Мапа
SF-2-569-538
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Деснянський, 75.28 м², без ремонту
2
75/36/18 м²
7/25
77 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Електротехнічна вул., 43
7 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 35.92 м², кухня - 17.66 м², економ-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 023 $ за м²)
Мапа
SF-2-940-827
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК У-Квартал, 24 м², євроремонт
1
24/10/8 м²
2/4
53 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Героїв Небесної Сотні пр-т, 16/10
2 поверх 4-поверхового будинку, житлова площа - 10 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 53 000 $
(≈2 208 $ за м²)
Мапа
SF-3-026-553
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Софіївська сфера, 62 м², авторський дизайн
2
62/31/13 м²
3/10
87 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Героїв Небесної Сотні пр-т, 26/6
3 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 31.20 м², кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 87 000 $
(≈1 403 $ за м²)
Мапа
SF-3-099-982
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Софія Резіденс, 66 м², євроремонт
2
66/10 м²
8/10
140 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Мартинова вул., 12
8 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 10 м², бізнес-клас
Ціна: 140 000 $
(≈2 121 $ за м²)
Мапа
SF-2-987-483
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Rusaniv Residence, 47 м², без ремонту
1
47/14/16 м²
3/26
62 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Сверстюка Євгена вул., 54
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 14 м², кухня - 16 м², бізнес-клас
Ціна: 62 000 $
(≈1 319 $ за м²)
Мапа
SF-2-518-735
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 43.64 м², без внутрішніх робіт
1
44/17/11 м²
2/16
42 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 17.40 м², кухня - 11.47 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈962 $ за м²)
Мапа
SF-2-393-947
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Olympiс Park, 33.53 м², без внутрішніх робіт
1
34/18 м²
15/27
33 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Бажана Миколи пр-т, 17
15 поверх 27-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈984 $ за м²)
Мапа
SF-2-756-956
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 90 м², без ремонту
3
90/42/20 м²
15/26
118 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 12
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 42 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 311 $ за м²)
Мапа
SF-2-880-721
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 40.18 м², без оздоблювальних робіт
1
40/18/9 м²
3/23
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
3 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 18.09 м², кухня - 8.66 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈996 $ за м²)
Мапа
SF-2-529-769
Продам 5-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 132.40 м², без внутрішніх робіт
5
132/73/13 м²
25/26
155 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
25 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 72.74 м², кухня - 13.04 м², комфорт-клас
Ціна: 155 000 $
(≈1 171 $ за м²)
Мапа
SF-2-311-244
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 38 м², без ремонту
1
38/11/15 м²
8/25
41 000 $
Розташування: Деснянський район, Лісовий масив, Крайня вул., 1
8 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 10.91 м², кухня - 15.40 м², комфорт-клас
Ціна: 41 000 $
(≈1 079 $ за м²)
Мапа
SF-2-770-959
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 43 м², без ремонту
1
43/17/12 м²
2/23
33 000 $
2 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 17 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈767 $ за м²)
Мапа
SF-2-872-196
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нова Англія, 29 м², без ремонту
1
29/4 м²
13/21
48 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 24
13 поверх 21-поверхового будинку, кухня - 4 м², комфорт-клас
Ціна: 48 000 $
(≈1 655 $ за м²)
Мапа
SF-2-474-134
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 88 м², без ремонту
3
88 м²
15/26
123 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 12
15 поверх 26-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 123 000 $
(≈1 398 $ за м²)
Мапа
SF-2-552-042
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Зарічний, 93 м², без ремонту
3
93/24 м²
24/26
129 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Зарічна вул., 1
24 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 24 м², бізнес-клас
Ціна: 129 000 $
(≈1 387 $ за м²)
Мапа
SF-1-256-923
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 38 м², без ремонту
1
38/17/9 м²
12/14
46 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 18/26
12 поверх 14-поверхового будинку, житлова площа - 17 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 46 000 $
(≈1 211 $ за м²)
Мапа
SF-2-765-203
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Ревуцький, 102 м², без ремонту
3
102/48/18 м²
2/25
98 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Ревуцького вул.
2 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 48 м², кухня - 18 м², економ-клас
Ціна: 98 000 $
(≈961 $ за м²)
Оголошень:
521