Оголошень:
521
SF-2-010-793
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 75 м², без ремонту
3
75/40/12 м²
10/26
100 000 $
Розташування: Солом'янський район, Кадетський Гай, Кадетський гай вул., 12
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 100 000 $
(≈1 333 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-856-151
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 65.03 м², без ремонту
2
65/26/24 м²
19/26
79 400 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 26.34 м², кухня - 23.72 м², комфорт-клас
Ціна: 79 400 $
(≈1 221 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-714-420
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 45.90 м², без ремонту
1
46/17/20 м²
15/26
59 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 17.32 м², кухня - 19.51 м², комфорт-клас
Ціна: 59 000 $
(≈1 285 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-597-356
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 45.80 м², без ремонту
1
46/12/21 м²
14/26
65 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1А
14 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 12.40 м², кухня - 20.90 м², комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 419 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-129-534
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Oasis, 94.96 м², без ремонту
2
95/33/33 м²
19/32
222 000 $
Розташування: Подільський район, Рибальский Острів, Електриків вул., 28
19 поверх 32-поверхового будинку, житлова площа - 32.62 м², кухня - 32.94 м², комфорт-клас
Ціна: 222 000 $
(≈2 338 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-276-133
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 46.84 м², без ремонту
1
47/18/14 м²
14/25
43 000 $
Розташування: Солом'янський район, Відрадний, Відрадний пр-т, 93/2
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.45 м², кухня - 13.94 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈918 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-272-158
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 47.49 м², без ремонту
1
47/16/12 м²
16/17
50 000 $
16 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 16.22 м², кухня - 12.45 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈1 053 $ за м²)
Мапа
SF-2-559-064
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 34 м², без ремонту
1
34/16/8 м²
15/17
33 000 $
15 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 15.58 м², кухня - 7.73 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈971 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-276-090
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 46.84 м², без оздоблювальних робіт
1
47/18/14 м²
13/25
43 000 $
13 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.45 м², кухня - 13.94 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈918 $ за м²)
Мапа
SF-2-494-930
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 55.75 м², без ремонту
2
56/30/10 м²
11/16
50 000 $
11 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 29.52 м², кухня - 9.74 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈897 $ за м²)
Мапа
SF-3-210-581
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 36.01 м², без ремонту
1
36/15/9 м²
10/26
53 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1Б
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15.02 м², кухня - 9.28 м², комфорт-клас
Ціна: 53 000 $
(≈1 472 $ за м²)
Мапа
SF-2-249-682
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 33.60 м², авторський дизайн
1
34/8 м²
8/26
68 500 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 3
8 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 68 500 $
(≈2 039 $ за м²)
Мапа
SF-2-494-953
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 33.76 м², без ремонту
1
34/8 м²
6/16
33 760 $
6 поверх в 16-поверхівці, кухня - 7.70 м², комфорт-клас
Ціна: 33 760 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-283-459
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 102.90 м², без ремонту
3
103/41/19 м²
25/26
130 000 $
25 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40.90 м², кухня - 19.37 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 263 $ за м²)
Мапа
SF-3-290-452
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 40.72 м², без ремонту
1
41/18 м²
6/16
75 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
6 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.51 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 842 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-251
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44.43 м², без ремонту
1
44/16 м²
8/20
74 000 $
8 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 16.46 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈1 666 $ за м²)
Мапа
SF-3-247-752
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/18 м²
16/16
74 000 $
16 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈1 781 $ за м²)
Мапа
SF-3-215-336
1
42/18 м²
10/16
76 000 $
10 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 830 $ за м²)
Мапа
SF-3-137-179
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 89 м², без ремонту
3
89 м²
9/15
125 000 $
9 поверх 15-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 404 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-845
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
8/16
110 000 $
8 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 414 $ за м²)
Оголошень:
521