Оголошень:
521
SF-2-714-757
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 41 м², євроремонт
1
41/12/21 м²
3/5
69 000 $
Розташування: Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, Черкаська вул., 46
3 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 12 м², кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 683 $ за м²)
Мапа
SF-2-993-803
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 46.01 м², без ремонту
1
46/19 м²
2/25
75 000 €
Розташування: Подільський район, Виноградар, Родини Крістерів вул., 16
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18.79 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 €
(≈1 630 € за м²)
Мапа
SF-3-042-775
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський мікрорайон, 67.10 м², частковий ремонт
2
67/28/18 м²
8/17
119 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 6А
8 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 17.80 м², комфорт-клас
Ціна: 119 500 $
(≈1 781 $ за м²)
Мапа
SF-3-268-274
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.54 м², без ремонту
1
44/18 м²
9/16
75 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
9 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.91 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 723 $ за м²)
Мапа
SF-3-290-896
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 63.99 м², без оздоблювальних робіт
2
64/18 м²
12/26
99 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Виговського Івана вул., 44
12 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 18.49 м², комфорт-клас
Ціна: 99 000 $
(≈1 547 $ за м²)
Мапа
SF-3-267-833
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
11/16
105 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
11 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 350 $ за м²)
SF-3-267-831
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 88.55 м², без ремонту
3
89/23 м²
11/25
110 000 $
11 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 23.26 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 242 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-992
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43 м², авторський дизайн
1
43/24 м²
4/25
125 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 30
4 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 24 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈2 907 $ за м²)
Мапа
SF-3-319-048
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², без ремонту
1
44/18 м²
16/18
76 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул.
16 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17.93 м², комфорт-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 747 $ за м²)
SF-3-097-493
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 62.93 м², без ремонту
2
63/18 м²
15/16
98 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 13
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 18.30 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈1 557 $ за м²)
Мапа
SF-3-306-361
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², авторський дизайн
1
44 м²
13/25
113 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
13 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 113 500 $
(≈2 609 $ за м²)
Мапа
SF-3-137-888
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК ЕМОЦІЯ, 100 м², без ремонту
3
100/53/14 м²
5/7
87 000 $
Розташування: Хотів, Обухівський район, Промислова вул., 1Л
5 поверх 7-поверхового будинку, житлова площа - 52.50 м², кухня - 13.80 м², комфорт-клас
Ціна: 87 000 $
(≈870 $ за м²)
Мапа
SF-3-318-545
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський мікрорайон, 78 м², євроремонт
2
78/16 м²
21/21
168 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 45
21 поверх 21-поверхового будинку, кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 168 000 $
(≈2 154 $ за м²)
Мапа
SF-3-318-539
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.57 м², без ремонту
1
44/18 м²
23/23
75 000 $
23 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 17.87 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 721 $ за м²)
Мапа
SF-2-831-718
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 46.20 м², без ремонту
1
46/16/18 м²
23/28
80 000 $
Розташування: Шевченківський район, Шулявка (Шевченківський), Дегтярівська вул., 25А
23 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 17.70 м², комфорт-клас
Ціна: 80 000 $
(≈1 732 $ за м²)
Мапа
SF-2-793-585
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Сонцтаун, 78 м², євроремонт
3
78/30/34 м²
4/4
110 000 $
Розташування: Чайки, Бучанський район, Печерська вул., 26
4 поверх 4-поверхового будинку, житлова площа - 30 м², кухня - 34 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 410 $ за м²)
Мапа
SF-2-847-136
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, Апарт-комплекс в Пущі Водиці, 30 м², без ремонту
1
30/14/6 м²
5/5
32 000 $
Розташування: Оболонський район, Пуща-Водиця, Квітки Цісик вул., 32
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 13.70 м², кухня - 6 м², комфорт-клас
Ціна: 32 000 $
(≈1 067 $ за м²)
Мапа
SF-2-634-448
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Family & Friends, 39.73 м², без ремонту
1
40/15/12 м²
14/25
49 000 $
Розташування: Солом'янський район, Караваєві Дачі, Новопольова вул., 2
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 49 000 $
(≈1 233 $ за м²)
Мапа
SF-2-800-572
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Міністерський», 71 м², євроремонт
2
71/9 м²
24/26
99 000 $
Розташування: Оболонський район, Мінський масив, Кондратюка Юрія вул., 7
24 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 9.20 м², комфорт-клас
Ціна: 99 000 $
(≈1 394 $ за м²)
Мапа
SF-2-303-388
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 74.66 м², без ремонту
3
75/40/12 м²
18/26
115 000 €
Розташування: Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Кадетський гай вул., 8
18 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 €
(≈1 540 € за м²)
Оголошень:
521