В початок
11
12
13
14
15
16
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-313-878
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.73 м², без ремонту
2
78/18 м²
19/23
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 15
19 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 18.39 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 415 $ за м²)
Мапа
SF-3-153-776
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Софія Київська, 63.30 м², євроремонт
2
63/32/13 м²
5/12
93 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Павла Чубинського вул., 8А
5 поверх 12-поверхового будинку, житлова площа - 31.50 м², кухня - 12.60 м², економ-клас
Ціна: 93 000 $
(≈1 469 $ за м²)
Мапа
SF-2-766-562
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Уютный квартал», 38.80 м², без внутрішніх робіт
1
39/17/12 м²
7/10
70 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Героїв Небесної Сотні пр-т, 14/3
7 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 16.55 м², кухня - 11.80 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 804 $ за м²)
Мапа
SF-2-867-726
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК У-Квартал, 38.90 м², без внутрішніх робіт
1
39/17/12 м²
6/10
50 000 $
6 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 16.50 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈1 285 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-755
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Orange City, 30 м², частковий ремонт
1
30 м²
27/28
40 000 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Лисогірський узв., 20
27 поверх 28-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 333 $ за м²)
Мапа
SF-2-743-691
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 43 м², без оздоблювальних робіт
1
43/16/17 м²
23/25
40 000 $
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Крайня вул., 1
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈930 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-096
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 96 м², без ремонту
3
96/22 м²
15/16
130 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 5
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.80 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 354 $ за м²)
Мапа
SF-2-491-902
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 43 м², без ремонту
1
43 м²
21/25
40 000 $
Розташування: Святошинський район, Академмістечко, Вернадського Академіка бул., 24
21 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈930 $ за м²)
Мапа
SF-2-915-081
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Вудсторія, 47 м², без ремонту
1
47/20/14 м²
20/25
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Поліська вул., 4
20 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20.24 м², кухня - 13.59 м², економ-клас
Ціна: 40 000 $
(≈851 $ за м²)
Мапа
SF-2-876-512
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 94.91 м², без ремонту
2
95/44/10 м²
12/13
70 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 18
12 поверх 13-поверхового будинку, житлова площа - 44.08 м², кухня - 9.64 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈738 $ за м²)
Мапа
SF-3-066-423
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 64.30 м², без ремонту
2
64/32/14 м²
9/16
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 31.72 м², кухня - 13.71 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈778 $ за м²)
Мапа
SF-2-918-980
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Вудсторія, 39.74 м², без ремонту
1
40/23/6 м²
19/25
35 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Поліська вул., 4
19 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 22.84 м², кухня - 5.97 м², економ-клас
Ціна: 35 000 $
(≈881 $ за м²)
Мапа
SF-2-649-515
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 43.15 м², без оздоблювальних робіт
1
43/16/17 м²
22/25
43 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
22 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈997 $ за м²)
Мапа
SF-3-136-407
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 40.75 м², без ремонту
1
41/17/10 м²
3/14
28 500 $
3 поверх 14-поверхового будинку, житлова площа - 17.22 м², кухня - 9.73 м², комфорт-клас
Ціна: 28 500 $
(≈699 $ за м²)
Мапа
SF-2-923-365
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 34 м², без ремонту
1
34/15/8 м²
1/15
34 000 $
1 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 14.68 м², кухня - 7.94 м², комфорт-клас
Ціна: 34 000 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
SF-2-904-813
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Вудсторія, 46.87 м², без ремонту
1
47/25/11 м²
19/25
45 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Вінграновського Миколи вул., 6
19 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 24.86 м², кухня - 11.31 м², економ-клас
Ціна: 45 000 $
(≈960 $ за м²)
Мапа
SF-2-518-365
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 42 м², без ремонту
1
42/15/10 м²
10/16
30 000 $
10 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 15 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈714 $ за м²)
Мапа
SF-2-677-750
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 78.92 м², без внутрішніх робіт
3
79/13 м²
12/14
45 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18
12 поверх 14-поверхового будинку, кухня - 12.90 м², комфорт-клас
Ціна: 45 000 $
(≈570 $ за м²)
Мапа
SF-3-080-013
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 37.33 м², без ремонту
1
37/15/9 м²
9/15
28 000 $
9 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 14.91 м², кухня - 9.28 м², комфорт-клас
Ціна: 28 000 $
(≈750 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-154-798
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 66.72 м², без ремонту
2
67/14 м²
7/25
50 000 $
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 13.78 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈749 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
15
16
В кінець
Оголошень:
521