Оголошень:
521
SF-3-318-262
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нова Англія, 41.11 м², авторський дизайн
1
41 м²
9/21
128 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 28Е
9 поверх 21-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 128 000 $
(≈3 114 $ за м²)
Мапа
SF-2-842-592
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Rusaniv Residence, 72 м², без оздоблювальних робіт
2
72/28/25 м²
8/25
133 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Сверстюка Євгена вул., 54
8 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 28.46 м², кухня - 25.40 м², бізнес-клас
Ціна: 133 000 $
(≈1 847 $ за м²)
Мапа
SF-2-925-267
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 67.92 м², без оздоблювальних робіт
2
68/29/17 м²
8/26
70 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
8 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 28.54 м², кухня - 17.15 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 031 $ за м²)
Мапа
SF-3-090-745
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Welcome Home», 54 м², євроремонт
2
54/10 м²
27/27
90 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Вишняківська вул., 4
27 поверх 27-поверхового будинку, кухня - 10.03 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈1 667 $ за м²)
Мапа
SF-3-318-052
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 44 м², без ремонту
1
44/15/18 м²
10/25
37 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 37 000 $
(≈841 $ за м²)
Мапа
SF-2-267-860
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 88.80 м², без ремонту
2
89/42/17 м²
17/25
145 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
17 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 41.55 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 145 000 $
(≈1 633 $ за м²)
Мапа
SF-2-671-507
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², авторський дизайн
3
101/20 м²
20/25
340 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 15
20 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 366 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-799
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 88 м², без внутрішніх робіт
2
88/40/15 м²
16/26
5 799 200 ₴
16 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 799 200 ₴
(≈65 900 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-304-538
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 31.40 м², без ремонту
1
31/4 м²
8/23
62 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
8 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 4.02 м², комфорт-клас
Ціна: 62 000 $
(≈1 975 $ за м²)
Мапа
SF-3-306-392
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42.37 м², без ремонту
1
42/18 м²
13/16
70 000 $
13 поверх в 16-поверхівці, кухня - 18.48 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 652 $ за м²)
Мапа
SF-3-266-850
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.52 м², без ремонту
1
44/18 м²
7/25
75 000 $
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 17.93 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 723 $ за м²)
Мапа
SF-3-165-162
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/13/18 м²
7/16
73 000 $
7 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 12.90 м², кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 757 $ за м²)
Мапа
SF-2-867-701
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 46 м², без ремонту
1
46/15/21 м²
20/26
66 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15.01 м², кухня - 20.52 м², комфорт-клас
Ціна: 66 000 $
(≈1 435 $ за м²)
Мапа
SF-2-646-446
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Берестейський, 69 м², без ремонту
2
69/46/7 м²
16/20
82 800 $
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Берестейский пр-т, 55
16 поверх 20-поверхового будинку, житлова площа - 46.35 м², кухня - 7 м², комфорт-клас
Ціна: 82 800 $
(≈1 200 $ за м²)
Мапа
SF-3-102-738
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 52.71 м², без ремонту
1
53/22/15 м²
11/15
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
11 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 21.95 м², кухня - 15.47 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈569 $ за м²)
Мапа
SF-3-102-778
1
53/22/15 м²
12/15
30 000 $
12 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 21.95 м², кухня - 15.47 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈569 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-638
1
42/18 м²
7/21
67 000 $
7 поверх 21-поверхового будинку, кухня - 17.89 м², комфорт-клас
Ціна: 67 000 $
(≈1 613 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-616
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43 м², без ремонту
1
43/19 м²
11/18
78 500 $
11 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 18.50 м², комфорт-клас
Ціна: 78 500 $
(≈1 826 $ за м²)
Мапа
SF-3-301-331
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 39.90 м², без ремонту
1
40/17 м²
3/23
66 000 $
3 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 17.25 м², комфорт-клас
Ціна: 66 000 $
(≈1 654 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-158
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44 м², без ремонту
1
44/17 м²
15/18
76 000 $
15 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 727 $ за м²)
Оголошень:
521