В початок
11
12
13
14
15
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-315-573
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 44.30 м², євроремонт
1
44/16 м²
5/25
117 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 9А
5 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16.30 м², комфорт-клас
Ціна: 117 000 $
(≈2 641 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-252-508
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Метрополіс, 31.19 м², без ремонту
1
31/20 м²
12/34
54 000 $
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Заболотного Академіка вул., 1Б
12 поверх 34-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 54 000 $
(≈1 731 $ за м²)
Мапа
SF-3-299-536
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43 м², євроремонт
1
43/22 м²
15/25
112 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 19
15 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 112 500 $
(≈2 616 $ за м²)
Мапа
SF-3-120-256
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 39 м², без ремонту
1
39/14 м²
5/25
36 500 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
5 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 36 500 $
(≈936 $ за м²)
Мапа
SF-3-132-239
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 35.80 м², без ремонту
1
36/10/15 м²
14/25
33 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 10.41 м², кухня - 15.39 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈922 $ за м²)
Мапа
SF-3-265-643
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 44 м², без ремонту
1
44/16 м²
19/25
75 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Родини Крістерів вул., 14Б
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16.28 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 705 $ за м²)
Мапа
SF-3-314-528
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.49 м², без ремонту
1
41/18 м²
17/18
76 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 17
17 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17.90 м², комфорт-клас
Ціна: 76 500 $
(≈1 844 $ за м²)
Мапа
SF-3-218-015
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77 м², без ремонту
3
77/21 м²
5/23
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 15/23
5 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 429 $ за м²)
Мапа
SF-3-314-526
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 48 м², євроремонт
1
48/22 м²
19/26
120 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Європейського Союзу пр-т
19 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈2 500 $ за м²)
SF-3-278-114
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 47 м², без ремонту
1
47/18 м²
2/25
73 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 17.69 м², комфорт-клас
Ціна: 73 500 $
(≈1 564 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-835
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Dibrova Park, 49 м², без ремонту
1
49/15/19 м²
3/26
69 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Віктора Некрасова вул.
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 14.60 м², кухня - 18.50 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 408 $ за м²)
SF-3-278-803
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Dibrova Park, 45 м², без ремонту
1
45/15/16 м²
6/26
67 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Віктора Некрасова вул.
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 67 000 $
(≈1 489 $ за м²)
SF-3-123-819
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 42.51 м², без ремонту
1
43/15 м²
6/26
56 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1Б
6 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 14.81 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈1 317 $ за м²)
Мапа
SF-2-802-408
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 70 м², без ремонту
3
70/35/13 м²
6/26
89 500 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 13.25 м², комфорт-клас
Ціна: 89 500 $
(≈1 279 $ за м²)
Мапа
SF-2-847-113
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Метрополіс, 41.60 м², без ремонту
1
42/15 м²
15/34
75 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-1, Заболотного Академіка вул., 1Б
15 поверх 34-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 803 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-044
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44 м², авторський дизайн
1
44/25 м²
14/20
117 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
14 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 117 500 $
(≈2 670 $ за м²)
SF-3-306-501
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 66 м², без ремонту
2
66/21 м²
14/25
98 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 20
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈1 485 $ за м²)
Мапа
SF-3-246-955
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Rich Town» Буча, 49.10 м², без оздоблювальних робіт
1
49/25/9 м²
8/8
50 000 $
Розташування: Буча, Пушкінська вул., 2М
8 поверх 8-поверхового будинку, житлова площа - 25.10 м², кухня - 9.20 м², бізнес-клас
Ціна: 50 000 $
(≈1 018 $ за м²)
Мапа
SF-3-163-923
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, МФК А136 Highlight Tower, 54.87 м², без ремонту
1
55/18/22 м²
29/33
158 900 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Антоновича вул., 136
29 поверх 33-поверхового будинку, житлова площа - 18 м², кухня - 22 м², бізнес-клас
Ціна: 158 900 $
(≈2 896 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-869
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 84.90 м², авторський дизайн
3
85/37/23 м²
23/26
169 900 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 10
23 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 36.90 м², кухня - 23.10 м², комфорт-клас
Ціна: 169 900 $
(≈2 001 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
15
В кінець
Оголошень:
521