В початок
11
12
13
14
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-039-974
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 65 м², без оздоблювальних робіт
2
65/28/15 м²
20/26
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Клеманська вул., 1
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 28.45 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈615 $ за м²)
Мапа
SF-3-060-839
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 36.29 м², без оздоблювальних робіт
1
36/15/12 м²
21/26
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈827 $ за м²)
Мапа
SF-2-520-143
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 38.50 м², без ремонту
1
39/15/10 м²
7/16
27 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18
7 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 15.39 м², кухня - 9.51 м², комфорт-клас
Ціна: 27 000 $
(≈701 $ за м²)
Мапа
SF-2-621-950
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 74.63 м², без оздоблювальних робіт
2
75/23/23 м²
24/24
80 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
24 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 23.14 м², кухня - 23.25 м², комфорт-клас
Ціна: 80 000 $
(≈1 072 $ за м²)
Мапа
SF-2-226-845
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 37.13 м², без оздоблювальних робіт
1
37/16/10 м²
8/23
39 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
8 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 16.03 м², кухня - 10.41 м², комфорт-клас
Ціна: 39 000 $
(≈1 050 $ за м²)
Мапа
SF-2-911-947
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 37.92 м², без ремонту
1
38/18/9 м²
11/25
37 000 $
11 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.09 м², кухня - 9.05 м², комфорт-клас
Ціна: 37 000 $
(≈976 $ за м²)
Мапа
SF-2-489-226
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Sky Avenue, 54.40 м², без ремонту
2
54/18 м²
14/16
96 000 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Святослава Хороброго вул., 11Б
14 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.77 м², комфорт-клас
Ціна: 96 000 $
(≈1 765 $ за м²)
Мапа
SF-2-942-608
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 64.03 м², без ремонту
2
64/31/14 м²
23/25
45 000 $
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 31.09 м², кухня - 13.56 м², комфорт-клас
Ціна: 45 000 $
(≈703 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-261-676
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Mirax, 54.12 м², без ремонту
1
54/17 м²
13/19
85 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Глибочицька вул., 43
13 поверх 19-поверхового будинку, кухня - 17.38 м², бізнес-клас
Ціна: 85 000 $
(≈1 571 $ за м²)
Мапа
SF-2-508-756
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 34.61 м², без оздоблювальних робіт
1
35/17/5 м²
21/26
37 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 17.28 м², кухня - 4.62 м², комфорт-клас
Ціна: 37 000 $
(≈1 069 $ за м²)
Мапа
SF-2-646-815
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 51.83 м², без ремонту
2
52/27/9 м²
13/16
33 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
13 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 27.41 м², кухня - 8.51 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈637 $ за м²)
Мапа
SF-2-658-582
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 50.26 м², без внутрішніх робіт
1
50/19/10 м²
10/25
40 000 $
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 19.01 м², кухня - 10.48 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈796 $ за м²)
Мапа
SF-3-229-204
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Молодість, 41.64 м², без ремонту
1
42/14/16 м²
4/10
46 600 $
Розташування: Ірпінь, Бучанський район, Соборна вул., 41
4 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 14.32 м², кухня - 16.25 м², комфорт-клас
Ціна: 46 600 $
(≈1 119 $ за м²)
Мапа
SF-3-023-335
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, КБ Sovskyi Club House, 85.50 м², без ремонту
1
86/31 м²
4/4
167 500 $
Розташування: Солом'янський район, Олександрівська Слобідка, Радченка Петра вул., 27
4 поверх 4-поверхового будинку, кухня - 31.30 м², бізнес-клас
Ціна: 167 500 $
(≈1 959 $ за м²)
Мапа
SF-2-864-075
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 51 м², без ремонту
1
51/19/10 м²
7/23
35 000 $
7 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 19.10 м², кухня - 10.48 м², комфорт-клас
Ціна: 35 000 $
(≈686 $ за м²)
Мапа
SF-3-188-668
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 76.92 м², без ремонту
3
77/22 м²
6/16
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
6 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.94 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 430 $ за м²)
Мапа
SF-3-225-903
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 65.54 м², без ремонту
2
66/21 м²
9/18
88 000 $
9 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 20.98 м², комфорт-клас
Ціна: 88 000 $
(≈1 343 $ за м²)
Мапа
SF-3-216-792
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/18 м²
5/16
74 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
5 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 74 500 $
(≈1 793 $ за м²)
SF-3-315-968
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42.46 м², без ремонту
1
42/21 м²
7/18
72 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 19
7 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 20.57 м², комфорт-клас
Ціна: 72 000 $
(≈1 696 $ за м²)
Мапа
SF-3-248-551
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 78.16 м², без ремонту
3
78/22 м²
15/16
112 000 $
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.48 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈1 433 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
В кінець
Оголошень:
521