В початок
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-057-017
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Rusaniv Residence, 54.19 м², без оздоблювальних робіт
1
54/14/19 м²
9/25
75 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Сверстюка Євгена вул., 54
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 14 м², кухня - 18.70 м², бізнес-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 384 $ за м²)
Мапа
SF-2-599-249
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 42.70 м², без ремонту
1
43/18/10 м²
6/14
28 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 18
6 поверх 14-поверхового будинку, житлова площа - 17.89 м², кухня - 10.07 м², комфорт-клас
Ціна: 28 000 $
(≈656 $ за м²)
Мапа
SF-2-908-279
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 85.13 м², євроремонт
3
85/20 м²
22/23
154 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
22 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 20.40 м², комфорт-клас
Ціна: 154 000 $
(≈1 809 $ за м²)
Мапа
SF-2-743-939
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 73.10 м², без ремонту
2
73/30/19 м²
3/28
102 900 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 25А
3 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 30.10 м², кухня - 18.50 м², бізнес-клас
Ціна: 102 900 $
(≈1 408 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-184
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 42 м², без ремонту
1
42/15/12 м²
12/28
55 000 $
Розташування: Шевченківський район, Шулявка (Шевченківський), Дегтярівська вул., 25Е
12 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 12 м², бізнес-клас
Ціна: 55 000 $
(≈1 310 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-172
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 45 м², без ремонту
1
45/15/14 м²
3/28
55 000 $
3 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 14 м², бізнес-клас
Ціна: 55 000 $
(≈1 222 $ за м²)
Мапа
SF-2-658-559
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 42 м², без внутрішніх робіт
1
42/15/12 м²
13/28
65 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 25
13 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 12 м², бізнес-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 548 $ за м²)
Мапа
SF-2-771-978
1
45/15/15 м²
21/28
65 000 $
Розташування: Шевченківський район, Шулявка (Шевченківський), Дегтярівська вул., 25А
21 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 15 м², бізнес-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 444 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-131
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², без ремонту
1
44/18 м²
11/18
79 000 $
11 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17.93 м², комфорт-клас
Ціна: 79 000 $
(≈1 816 $ за м²)
Мапа
SF-3-213-248
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/18 м²
16/16
70 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
16 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 685 $ за м²)
Мапа
SF-3-295-655
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 68 м², авторський дизайн
2
68 м²
16/23
169 000 $
16 поверх 23-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 169 000 $
(≈2 485 $ за м²)
Мапа
SF-3-272-301
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 40 м², без ремонту
1
40/18 м²
14/25
65 500 $
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 65 500 $
(≈1 638 $ за м²)
Мапа
SF-3-226-129
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 76.92 м², без ремонту
3
77/22 м²
2/25
100 000 $
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 21.94 м², комфорт-клас
Ціна: 100 000 $
(≈1 300 $ за м²)
Мапа
SF-3-131-010
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42.76 м², без ремонту
1
43/22 м²
7/18
70 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 11
7 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 21.51 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 637 $ за м²)
Мапа
SF-3-107-979
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44.91 м², без ремонту
1
45/15 м²
11/18
74 000 $
11 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 15.03 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈1 648 $ за м²)
Мапа
SF-2-725-493
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 86.32 м², без ремонту
2
86/23 м²
20/25
140 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Виговського Івана вул., 42
20 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 22.96 м², комфорт-клас
Ціна: 140 000 $
(≈1 622 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-116
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42 м², авторський дизайн
1
42/15/18 м²
10/25
117 000 $
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 117 000 $
(≈2 786 $ за м²)
Мапа
SF-3-266-854
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 48 м², авторський дизайн
1
48/16/18 м²
3/25
119 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 17А
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 119 000 $
(≈2 479 $ за м²)
Мапа
SF-3-247-356
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43 м², авторський дизайн
1
43/17 м²
7/18
114 000 $
7 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 114 000 $
(≈2 651 $ за м²)
Мапа
SF-3-229-030
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 46 м², авторський дизайн
1
46/16/21 м²
15/25
117 000 $
15 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 16 м², кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 117 000 $
(≈2 543 $ за м²)
Мапа
В початок
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
В кінець
Оголошень:
521