Оголошень:
521
SF-2-620-830
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 35.94 м², без ремонту
1
36/15 м²
12/26
72 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 19
12 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 15.13 м², комфорт-клас
Ціна: 72 000 $
(≈2 003 $ за м²)
Мапа
SF-3-280-802
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 85.13 м², без ремонту
3
85/20 м²
13/23
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
13 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 20.40 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 410 $ за м²)
Мапа
SF-3-168-186
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 88.55 м², без ремонту
3
89/23 м²
15/23
115 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
15 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 23.26 м², комфорт-клас
Ціна: 115 500 $
(≈1 304 $ за м²)
Мапа
SF-3-309-107
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 36.60 м², євроремонт
1
37/10 м²
19/26
88 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 10
19 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 88 000 $
(≈2 404 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-351
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 47 м², без внутрішніх робіт
1
47/18 м²
6/26
85 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 53
6 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 18.35 м², комфорт-клас
Ціна: 85 000 $
(≈1 809 $ за м²)
Мапа
SF-3-177-187
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.90 м², без ремонту
1
44/16 м²
22/25
77 000 $
22 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16.40 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 754 $ за м²)
Мапа
SF-3-184-423
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 78 м², без ремонту
3
78/22 м²
14/23
100 000 $
14 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 100 000 $
(≈1 282 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-149
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44 м², євроремонт
1
44/26 м²
7/25
118 000 $
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈2 682 $ за м²)
Мапа
SF-3-196-490
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42.81 м², без ремонту
1
43/22 м²
18/23
71 500 $
18 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21.50 м², комфорт-клас
Ціна: 71 500 $
(≈1 670 $ за м²)
Мапа
SF-3-123-655
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Будинок на Вавілових, 55.20 м², без ремонту
2
55/25/14 м²
9/25
97 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Вавилових вул., 9
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 25 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 97 000 $
(≈1 757 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-538
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 46.98 м², без ремонту
1
47/18 м²
15/23
77 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 17
15 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 17.73 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 639 $ за м²)
Мапа
SF-3-279-931
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.52 м², без ремонту
1
44/13/18 м²
11/25
73 000 $
11 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 12.95 м², кухня - 17.93 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 677 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-525
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 69.66 м², без ремонту
2
70/31/20 м²
14/16
111 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Родини Крістерів вул., 14В
14 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 31 м², кухня - 19.71 м², комфорт-клас
Ціна: 111 000 $
(≈1 593 $ за м²)
Мапа
SF-3-020-611
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.53 м², без ремонту
1
42/13 м²
16/23
112 000 $
16 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12.95 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈2 697 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-812-215
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК White Lines, 89 м², без оздоблювальних робіт
3
89 м²
22/24
242 000 $
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Васильківська вул., 1
22 поверх 24-поверхового будинку, бізнес-клас
Ціна: 242 000 $
(≈2 719 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-454
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК У-Квартал, 39 м², авторський дизайн
1
39/17 м²
6/10
71 500 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Героїв Небесної Сотні пр-т, 18
6 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 71 500 $
(≈1 833 $ за м²)
Мапа
SF-3-303-435
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 68.90 м², без ремонту
2
69/24/22 м²
20/26
102 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 21
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 24.49 м², кухня - 22.23 м², комфорт-клас
Ціна: 102 000 $
(≈1 480 $ за м²)
Мапа
SF-1-445-232
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 36 м², без ремонту
1
36/15/12 м²
15/26
63 000 $
Розташування: Солом'янський район, Кадетський Гай, Кадетський гай вул., 12
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 63 000 $
(≈1 750 $ за м²)
Мапа
SF-3-283-177
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, МФК А136 Highlight Tower, 81 м², без ремонту
2
81/39/24 м²
20/33
235 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 136
20 поверх 33-поверхового будинку, житлова площа - 39 м², кухня - 24 м², бізнес-клас
Ціна: 235 000 $
(≈2 901 $ за м²)
Мапа
SF-3-139-501
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 55 м², без ремонту
2
55/28/10 м²
4/25
48 500 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 48 500 $
(≈882 $ за м²)
Оголошень:
521