В початок
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-309-661
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 45.80 м², авторський дизайн
1
46/22 м²
20/25
112 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Родини Крістерів вул., 20
20 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈2 445 $ за м²)
Мапа
SF-2-875-196
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 64.10 м², без ремонту
2
64/33/11 м²
13/23
83 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
13 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 33 м², кухня - 11.40 м², комфорт-клас
Ціна: 83 000 $
(≈1 295 $ за м²)
Мапа
SF-2-697-119
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 42 м², без оздоблювальних робіт
1
42/14/12 м²
18/28
65 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 25А
18 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 14.20 м², кухня - 11.70 м², бізнес-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 548 $ за м²)
Мапа
SF-3-239-413
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Navigator 2, 93 м², радянський ремонт
3
93/18 м²
6/25
120 000 $
Розташування: Оболонський район, Пріорка, Коноплянська вул.
6 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², економ-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 290 $ за м²)
SF-2-807-006
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 43 м², без ремонту
1
43/17/17 м²
22/25
43 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
22 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 17 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
SF-3-211-480
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Navigator 2, 72.60 м², косметичний ремонт
2
73/36/18 м²
14/25
88 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Коноплянська вул., 22
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 36 м², кухня - 17.70 м², економ-клас
Ціна: 88 000 $
(≈1 212 $ за м²)
Мапа
SF-2-773-262
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 30 м², без внутрішніх робіт
1
30/22/7 м²
20/26
40 000 $
Розташування: Солом'янський район, Совки, Кадетський гай вул., 10
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 22 м², кухня - 7 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 333 $ за м²)
Мапа
SF-1-762-553
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 90 м², без ремонту
3
90/53/8 м²
25/26
93 000 $
25 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 53 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 93 000 $
(≈1 033 $ за м²)
Мапа
SF-2-542-307
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 87 м², без ремонту
3
87/12 м²
13/25
91 000 $
Розташування: Святошинський район, Академмістечко, Вернадського Академіка бул., 24
13 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12.24 м², комфорт-клас
Ціна: 91 000 $
(≈1 046 $ за м²)
Мапа
SF-2-063-662
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 71 м², без ремонту
2
71 м²
10/26
70 000 $
10 поверх 26-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈986 $ за м²)
Мапа
SF-2-528-324
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Unit.Home, 44.90 м², без внутрішніх робіт
1
45/12/20 м²
8/22
200 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Ґарета Джонса вул., 12, корп. 01
8 поверх 22-поверхового будинку, житлова площа - 11.90 м², кухня - 20.30 м², бізнес-клас
Ціна: 200 000 $
(≈4 454 $ за м²)
Мапа
SF-3-309-168
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², авторський дизайн
1
44/22 м²
2/25
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 27А
2 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈2 759 $ за м²)
Мапа
SF-2-550-786
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нові Теремки, 58.40 м², євроремонт
2
58/15 м²
5/10
98 000 $
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Садова вул., 1А
5 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 14.70 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈1 678 $ за м²)
Мапа
SF-3-188-656
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
3/23
95 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
3 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 221 $ за м²)
Мапа
SF-2-664-911
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Freedom, 80 м², без ремонту
2
80/37/13 м²
2/26
83 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Георгія Нарбута пр-т, 1
2 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 37 м², кухня - 12.50 м², комфорт-клас
Ціна: 83 000 $
(≈1 038 $ за м²)
Мапа
SF-3-310-422
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Freedom, 43 м², без ремонту
1
43/15/10 м²
9/26
60 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Георгія Нарбута пр-т, 1
9 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 60 000 $
(≈1 395 $ за м²)
Мапа
SF-3-272-539
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 36 м², без ремонту
1
36/12/16 м²
8/25
31 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
8 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 12 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 31 000 $
(≈861 $ за м²)
Мапа
SF-3-054-986
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 70 м², без ремонту
2
70/26/21 м²
4/26
110 000 €
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Дніпровська наб., 1
4 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 26 м², кухня - 21.32 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 €
(≈1 571 € за м²)
Мапа
SF-2-896-707
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 90 м², без ремонту
3
90/42/20 м²
21/26
115 000 $
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 42 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 278 $ за м²)
Мапа
SF-2-518-232
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 63 м², без ремонту
2
63/29/16 м²
8/16
42 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
8 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 29 м², кухня - 15.90 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈667 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
В кінець
Оголошень:
521