»
3 кімнатні квартири
Оголошень:
202
SF-2-987-555
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 109 м², євроремонт
3
109/16 м²
21/25
225 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 10
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 225 000 $
(≈2 064 $ за м²)
Мапа
SF-2-841-460
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 156.45 м², без внутрішніх робіт
3
156/60/36 м²
16/17
10 023 300 ₴
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
16 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 36 м², комфорт-клас
Ціна: 10 023 300 ₴
(≈64 067 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-650-706
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 100 м², авторський дизайн
3
100/60 м²
10/25
248 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
10 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 60 м², комфорт-клас
Ціна: 248 000 $
(≈2 480 $ за м²)
Мапа
SF-2-671-507
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², авторський дизайн
3
101/20 м²
20/25
340 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 15
20 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 366 $ за м²)
Мапа
SF-3-267-833
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
11/16
105 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
11 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 350 $ за м²)
SF-3-267-831
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 88.55 м², без ремонту
3
89/23 м²
11/25
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
11 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 23.26 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 242 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-290
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 76.82 м², без ремонту
3
77/22 м²
7/18
105 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 13
7 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 21.93 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 367 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-283-459
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 102.90 м², без ремонту
3
103/41/19 м²
25/26
130 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 3
25 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40.90 м², кухня - 19.37 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 263 $ за м²)
Мапа
SF-3-203-910
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Svitlo Park, 69.50 м², без ремонту
3
70/35/13 м²
6/24
89 500 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 5А
6 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 35.31 м², кухня - 13.25 м², комфорт-клас
Ціна: 89 500 $
(≈1 288 $ за м²)
Мапа
SF-3-219-689
Продам 3-кімнатну квартиру, 73.80 м², євроремонт
3
74/8 м²
12/14
120 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-1, Заболотного Академіка вул., 116
12 поверх 14-поверхового будинку, кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 626 $ за м²)
Мапа
SF-3-064-407
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Лісова казка, 97 м², авторський дизайн
3
97/52/15 м²
2/10
175 000 $
Розташування: Деснянський район, Биківня, Радистів вул., 32
2 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 52 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈1 804 $ за м²)
Мапа
SF-3-269-432
Продам 3-кімнатну квартиру, МФК А136 Highlight Tower, 136 м², без оздоблювальних робіт
3
136/32 м²
29/33
340 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 136
29 поверх 33-поверхового будинку, кухня - 32 м², бізнес-клас
Ціна: 340 000 $
(≈2 500 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-892
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Французький квартал 2, 123 м², без внутрішніх робіт
3
123/24 м²
5/24
360 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Велика Васильківська вул., 139
5 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 24 м², бізнес-клас
Ціна: 360 000 $
(≈2 927 $ за м²)
Мапа
SF-3-295-110
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК TRIIINITY, 105 м², без ремонту
3
105/47/38 м²
6/23
345 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Василя Тютюнника вул., 39/2
6 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 47 м², кухня - 38 м², еліт-клас
Ціна: 345 000 $
(≈3 286 $ за м²)
Мапа
SF-3-222-144
Продам 3-кімнатну квартиру, 198 м², частковий ремонт
3
198/80 м²
4/4
499 000 $
Розташування: Шевченківський район, Центр (Шевченківський), Назарівська вул., 17
4 поверх 4-поверхового будинку, кухня - 80 м², комфорт-клас
Ціна: 499 000 $
(≈2 520 $ за м²)
Мапа
SF-3-137-888
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК ЕМОЦІЯ, 100 м², без ремонту
3
100/53/14 м²
5/7
87 000 $
Розташування: Хотів, Обухівський район, Промислова вул., 1Л
5 поверх 7-поверхового будинку, житлова площа - 52.50 м², кухня - 13.80 м², комфорт-клас
Ціна: 87 000 $
(≈870 $ за м²)
Мапа
SF-2-772-322
Продам 3-кімнатну квартиру, 75 м², євроремонт
3
75/44/9 м²
5/5
88 000 $
Розташування: Святошинський район, Коцюбинське смт., Пономарьова вул., 34
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 44 м², кухня - 9.30 м², комфорт-клас
Ціна: 88 000 $
(≈1 173 $ за м²)
Мапа
SF-3-184-423
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 78 м², без ремонту
3
78/22 м²
14/23
100 000 $
14 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 100 000 $
(≈1 282 $ за м²)
Мапа
SF-3-255-496
Продам 3-кімнатну квартиру, 71.70 м², капітальний ремонт
3
72/48/8 м²
3/9
118 000 $
Розташування: Дніпровський район, Русанівка, Ігоря Шамо бул., 20
3 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 47.80 м², кухня - 7.50 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 646 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-812-215
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК White Lines, 89 м², без оздоблювальних робіт
3
89 м²
22/24
242 000 $
Розташування: Голосіївський район, Голосіїв, Васильківська вул., 1
22 поверх 24-поверхового будинку, бізнес-клас
Ціна: 242 000 $
(≈2 719 $ за м²)
Оголошень:
202