»
3 кімнатні квартири
Оголошень:
202
SF-3-137-167
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 76.82 м², без ремонту
3
77/22 м²
14/18
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
14 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 21.93 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 562 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-848
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
9/16
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
9 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 414 $ за м²)
Мапа
SF-3-309-710
Продам 3-кімнатну квартиру, 70 м², косметичний ремонт
3
70/40/9 м²
4/9
80 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 2А
4 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 40 м², кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 80 000 $
(≈1 143 $ за м²)
Мапа
SF-3-239-334
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Navigator 2, 93.50 м², євроремонт
3
94/11 м²
24/25
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Коноплянська вул., 22
24 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 11.47 м², економ-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 283 $ за м²)
Мапа
SF-2-818-745
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 92.70 м², без ремонту
3
93/27 м²
19/25
160 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 21
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26.90 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈1 726 $ за м²)
Мапа
SF-2-936-613
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 74 м², без ремонту
3
74/9 м²
11/23
67 500 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 40
11 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 67 500 $
(≈912 $ за м²)
Мапа
SF-2-625-838
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 75.29 м², без оздоблювальних робіт
3
75/47/9 м²
15/23
74 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
15 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 46.77 м², кухня - 8.65 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈983 $ за м²)
Мапа
SF-2-374-924
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 59.44 м², без ремонту
3
59/30/8 м²
Пентхаус/24
50 000 $
Пентхаус поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 30.32 м², кухня - 8.10 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈841 $ за м²)
Мапа
SF-3-078-829
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 72.65 м², без ремонту
3
73/44/10 м²
13/23
55 000 $
13 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 44.07 м², кухня - 10.09 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈757 $ за м²)
Мапа
SF-2-751-033
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 75 м², без внутрішніх робіт
3
75/40/13 м²
13/26
65 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Клеманська вул.
13 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 39.77 м², кухня - 12.78 м², комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈867 $ за м²)
SF-2-091-937
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 73.65 м², без внутрішніх робіт
3
74/10 м²
11/23
55 300 $
11 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 10.09 м², комфорт-клас
Ціна: 55 300 $
(≈751 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-983
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 75 м², без ремонту
3
75/40/13 м²
14/26
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
14 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 39.77 м², кухня - 12.78 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈667 $ за м²)
Мапа
SF-3-144-922
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Urban Park, 75.32 м², без ремонту
3
75/42/9 м²
15/25
55 000 $
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Магнітогорська вул., 5
15 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 42.34 м², кухня - 8.96 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈730 $ за м²)
Мапа
SF-2-864-747
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 81.62 м², без ремонту
3
82/48/13 м²
8/23
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
8 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 47.90 м², кухня - 12.82 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈613 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-266-240
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 90.10 м², без ремонту
3
90/51/15 м²
10/23
81 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1Г
10 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 51.20 м², кухня - 14.50 м², комфорт-клас
Ціна: 81 500 $
(≈905 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-257-009
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 92.50 м², без ремонту
3
93/16 м²
10/24
83 500 $
10 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 15.60 м², комфорт-клас
Ціна: 83 500 $
(≈903 $ за м²)
Мапа
SF-2-257-038
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 71 м², без ремонту
3
71/12 м²
10/24
73 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1А
10 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 11.70 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 028 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-066-497
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Mirax, 95.49 м², без ремонту
3
95/13 м²
6/19
146 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Глибочицька вул., 43
6 поверх 19-поверхового будинку, кухня - 12.85 м², бізнес-клас
Ціна: 146 500 $
(≈1 534 $ за м²)
Мапа
SF-3-217-642
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 102.20 м², без ремонту
3
102 м²
19/25
205 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
19 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 205 000 $
(≈2 006 $ за м²)
Мапа
SF-3-243-331
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Kub29, 111 м², без ремонту
3
111/34 м²
16/26
189 000 $
Розташування: Дніпровський район, Березняки, Березняківська вул., 29
16 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 34 м², комфорт-клас
Ціна: 189 000 $
(≈1 703 $ за м²)
Оголошень:
202