»
3 кімнатні квартири
Оголошень:
202
SF-3-137-179
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 89 м², без ремонту
3
89 м²
9/15
125 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
9 поверх 15-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 404 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-845
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
8/16
110 000 $
8 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 414 $ за м²)
Мапа
SF-3-316-559
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК «Сирецькі сади», 91 м², без ремонту
3
91/46/20 м²
21/24
137 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Виговського Івана вул., 12Ж
21 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 46 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 137 000 $
(≈1 505 $ за м²)
Мапа
SF-3-266-309
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Dibrova Park, 81 м², без внутрішніх робіт
3
81/18 м²
22/26
118 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Віктора Некрасова вул.
22 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 457 $ за м²)
SF-3-316-507
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК «Паркове місто», 92 м², без ремонту
3
92/48/17 м²
20/24
140 000 $
Розташування: Подільський район, Вітряні Гори, Вишгородська вул., 45Ж
20 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 48 м², кухня - 17 м², бізнес-клас
Ціна: 140 000 $
(≈1 522 $ за м²)
Мапа
SF-3-295-147
Продам 3-кімнатну квартиру, 120 м², євроремонт
3
120/56/14 м²
9/12
122 500 $
Розташування: Святошинський район, Біличі, Відпочинку вул., 10
9 поверх 12-поверхового будинку, житлова площа - 56.20 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 122 500 $
(≈1 021 $ за м²)
Мапа
SF-3-316-429
Продам 3-кімнатну квартиру, 57 м², частковий ремонт
3
57/35/7 м²
6/9
64 500 $
Розташування: Деснянський район, Лісовий масив, Шолом-Алейхема вул., 24
6 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 35 м², кухня - 6.50 м², економ-клас
Ціна: 64 500 $
(≈1 132 $ за м²)
Мапа
SF-3-276-915
Продам 3-кімнатну квартиру, 49 м², косметичний ремонт
3
49/28/7 м²
3/7
95 000 $
Розташування: Печерський район, Липки, Гордіенка Костянтина пров., 3
3 поверх 7-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 7 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 939 $ за м²)
Мапа
SF-1-989-251
Продам 3-кімнатну квартиру, 79 м², без ремонту
3
79/47/13 м²
2/16
65 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 18/26
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 47 м², кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈823 $ за м²)
Мапа
SF-2-564-082
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК «Паркове місто», 96 м², без ремонту
3
96/36 м²
25/26
133 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Вишгородська вул., 45
25 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 36 м², бізнес-клас
Ціна: 133 000 $
(≈1 385 $ за м²)
Мапа
SF-2-756-956
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 90 м², без ремонту
3
90/42/20 м²
15/26
118 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 12
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 42 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 311 $ за м²)
Мапа
SF-2-474-134
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 88 м², без ремонту
3
88 м²
15/26
123 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 12
15 поверх 26-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 123 000 $
(≈1 398 $ за м²)
Мапа
SF-2-635-136
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК RiverStone, 123 м², без ремонту
3
123/18 м²
15/23
285 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Дніпровська наб., 14
15 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 18 м², бізнес-клас
Ціна: 285 000 $
(≈2 317 $ за м²)
Мапа
SF-2-552-042
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Зарічний, 93 м², без ремонту
3
93/24 м²
24/26
129 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Зарічна вул., 1
24 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 24 м², бізнес-клас
Ціна: 129 000 $
(≈1 387 $ за м²)
Мапа
SF-2-765-203
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Ревуцький, 102 м², без ремонту
3
102/48/18 м²
2/25
98 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Ревуцького вул.
2 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 48 м², кухня - 18 м², економ-клас
Ціна: 98 000 $
(≈961 $ за м²)
SF-2-683-985
Продам 3-кімнатну квартиру, 115 м², євроремонт
3
115/60/20 м²
14/23
160 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Княжий Затон вул., 16Б
14 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 160 000 $
(≈1 391 $ за м²)
Мапа
SF-2-988-327
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Причал 8, 85 м², без ремонту
3
85/45/17 м²
5/24
105 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Гліба Бабіча вул., 8Б
5 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 45 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 235 $ за м²)
Мапа
SF-2-850-624
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 83 м², без ремонту
3
83/19 м²
2/26
133 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 12
2 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 19 м², комфорт-клас
Ціна: 133 000 $
(≈1 602 $ за м²)
Мапа
SF-2-268-913
Продам 3-кімнатну квартиру, 100 м², косметичний ремонт
3
100/56/11 м²
7/10
300 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Іпсилантієвський пров., 5
7 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 56 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 300 000 $
(≈3 000 $ за м²)
Мапа
SF-2-528-249
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Новомостицько-Замковецький, 86.10 м², без внутрішніх робіт
3
86/50/13 м²
8/17
95 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Замковецька вул., 32А
8 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 49.90 м², кухня - 12.50 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 103 $ за м²)
Оголошень:
202