»
3 кімнатні квартири
Оголошень:
202
SF-2-542-307
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 87 м², без ремонту
3
87/12 м²
13/25
91 000 $
Розташування: Святошинський район, Академмістечко, Вернадського Академіка бул., 24
13 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12.24 м², комфорт-клас
Ціна: 91 000 $
(≈1 046 $ за м²)
Мапа
SF-3-092-521
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 103 м², без ремонту
3
103 м²
16/25
154 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101
16 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 154 000 $
(≈1 495 $ за м²)
Мапа
SF-3-092-522
3
103 м²
19/25
157 000 $
19 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 157 000 $
(≈1 524 $ за м²)
Мапа
SF-2-649-937
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 105 м², без внутрішніх робіт
3
105/50/20 м²
10/26
165 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 165 000 $
(≈1 571 $ за м²)
Мапа
SF-2-750-057
Продам 3-кімнатну квартиру, 123 м², косметичний ремонт
3
123/72/18 м²
2/5
500 000 $
Розташування: Печерський район, Липки, Богдана Ступки вул., 3
2 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 72 м², кухня - 18.10 м², еліт-клас
Ціна: 500 000 $
(≈4 065 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-064
3
105/50/16 м²
19/25
169 500 $
19 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 169 500 $
(≈1 614 $ за м²)
Мапа
SF-3-235-964
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Варшавський 3, 83.24 м², без ремонту
3
83/23 м²
7/16
112 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т
7 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.54 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈1 346 $ за м²)
SF-3-188-656
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
3/23
95 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
3 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 221 $ за м²)
Мапа
SF-2-896-707
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 90 м², без ремонту
3
90/42/20 м²
21/26
115 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Дніпровська наб., 1
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 42 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 278 $ за м²)
Мапа
SF-3-241-627
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Злагода, 92 м², без ремонту
3
92/19 м²
14/23
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
14 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 19 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈543 $ за м²)
Мапа
SF-3-070-773
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 83 м², без ремонту
3
83/41/13 м²
8/26
116 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Дніпровська наб., 15Ж
8 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 41 м², кухня - 13 м², комфорт-клас
Ціна: 116 000 $
(≈1 398 $ за м²)
Мапа
SF-2-354-603
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 88.53 м², без оздоблювальних робіт
3
89/20 м²
9/26
130 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Дніпровська наб., 15К
9 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 19.79 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 468 $ за м²)
Мапа
SF-2-865-100
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 102.30 м², без ремонту
3
102/43/11 м²
23/24
110 000 $
23 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 43.40 м², кухня - 10.80 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 075 $ за м²)
Мапа
SF-3-228-575
Продам 3-кімнатну квартиру, 56 м², частковий ремонт
3
56/41/6 м²
1/5
71 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 28
1 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 41 м², кухня - 6 м², економ-клас
Ціна: 71 000 $
(≈1 268 $ за м²)
Мапа
SF-3-155-220
3
90/43/20 м²
9/26
125 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Причальна вул., 10
9 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 43 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 389 $ за м²)
Мапа
SF-3-215-228
3
90/43/20 м²
19/26
118 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 8
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 43 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 311 $ за м²)
Мапа
SF-2-544-745
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 71 м², без ремонту
3
71/40/8 м²
2/16
42 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18/26
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 40 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈592 $ за м²)
Мапа
SF-2-587-451
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 99 м², без внутрішніх робіт
3
99/50/14 м²
22/25
285 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 15
22 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 285 000 $
(≈2 879 $ за м²)
Мапа
SF-3-300-837
Продам 3-кімнатну квартиру, 91 м², радянський ремонт
3
91/14 м²
3/16
117 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Порика Василя пр-т, 9
3 поверх в 16-поверхівці, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 117 000 $
(≈1 286 $ за м²)
Мапа
SF-3-189-280
Продам 3-кімнатну квартиру, 72.10 м², радянський ремонт
3
72/9 м²
18/18
76 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-1, Заболотного Академіка вул., 6
18 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 054 $ за м²)
Оголошень:
202