»
3 кімнатні квартири
Оголошень:
202
SF-3-248-551
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 78.16 м², без ремонту
3
78/22 м²
15/16
112 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.48 м², комфорт-клас
Ціна: 112 000 $
(≈1 433 $ за м²)
Мапа
SF-3-256-334
Продам 3-кімнатну квартиру, 67 м², авторський дизайн
3
67/8 м²
6/9
95 000 $
Розташування: Оболонський район, Оболонь, Оболонський пр-т, 39А
6 поверх в 9-поверхівці, кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 418 $ за м²)
Мапа
SF-3-286-659
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 125 м², без ремонту
3
125/75/25 м²
10/25
195 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 75 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 195 000 $
(≈1 560 $ за м²)
Мапа
SF-3-273-527
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 127 м², без ремонту
3
127/62/23 м²
9/25
250 000 $
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 62 м², кухня - 23 м², комфорт-клас
Ціна: 250 000 $
(≈1 969 $ за м²)
Мапа
SF-2-887-669
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Медовий, 81 м², авторський дизайн
3
81 м²
17/26
157 000 $
Розташування: Солом'янський район, Совки, Кадетський гай вул., 10
17 поверх 26-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 157 000 $
(≈1 938 $ за м²)
Мапа
SF-3-280-802
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 85.13 м², без ремонту
3
85/20 м²
13/23
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
13 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 20.40 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 410 $ за м²)
Мапа
SF-3-168-186
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 88.55 м², без ремонту
3
89/23 м²
15/23
115 500 $
15 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 23.26 м², комфорт-клас
Ціна: 115 500 $
(≈1 304 $ за м²)
Мапа
SF-3-218-015
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77 м², без ремонту
3
77/21 м²
5/23
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 15/23
5 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 429 $ за м²)
Мапа
SF-3-179-011
Продам 3-кімнатну квартиру, 98.80 м², капітальний ремонт
3
99/59/12 м²
8/17
118 500 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Княжий Затон вул., 11
8 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 58.80 м², кухня - 11.60 м², комфорт-клас
Ціна: 118 500 $
(≈1 199 $ за м²)
Мапа
SF-2-802-408
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 70 м², без ремонту
3
70/35/13 м²
6/26
89 500 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 13.25 м², комфорт-клас
Ціна: 89 500 $
(≈1 279 $ за м²)
Мапа
SF-2-715-419
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 124 м², без внутрішніх робіт
3
124/50/20 м²
14/17
186 000 $
14 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 186 000 $
(≈1 500 $ за м²)
Мапа
SF-2-486-920
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 98.50 м², без внутрішніх робіт
3
99/50/16 м²
11/25
177 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 13
11 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 15.97 м², комфорт-клас
Ціна: 177 000 $
(≈1 797 $ за м²)
Мапа
SF-3-151-047
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 99 м², частковий ремонт
3
99 м²
3/25
185 000 $
3 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 185 000 $
(≈1 869 $ за м²)
Мапа
SF-2-587-325
Продам 3-кімнатну квартиру, 68 м², косметичний ремонт
3
68/40/9 м²
8/9
98 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 6/2
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 40 м², кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈1 441 $ за м²)
Мапа
SF-3-163-879
Продам 3-кімнатну квартиру, МФК А136 Highlight Tower, 119.36 м², без ремонту
3
119/30 м²
29/33
310 000 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Антоновича вул., 136
29 поверх 33-поверхового будинку, кухня - 30 м², бізнес-клас
Ціна: 310 000 $
(≈2 597 $ за м²)
Мапа
SF-3-097-424
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 107 м², без ремонту
3
107/18 м²
23/25
145 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 8
23 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 145 000 $
(≈1 355 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-869
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 84.90 м², авторський дизайн
3
85/37/23 м²
23/26
169 900 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 10
23 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 36.90 м², кухня - 23.10 м², комфорт-клас
Ціна: 169 900 $
(≈2 001 $ за м²)
Мапа
SF-3-311-831
Продам 3-кімнатну квартиру, 66.80 м², капітальний ремонт
3
67/41/8 м²
10/10
74 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Бикова Леоніда бул., 5
10 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 41 м², кухня - 8 м², економ-клас
Ціна: 74 000 $
(≈1 108 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-096
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 96 м², без ремонту
3
96/22 м²
15/16
130 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 5
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.80 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 354 $ за м²)
Мапа
SF-3-288-755
Продам 3-кімнатну квартиру, 78 м², євроремонт
3
78/41/14 м²
15/22
92 000 $
Розташування: Святошинський район, Святошин, Берестейский пр-т, 89А
15 поверх 22-поверхового будинку, житлова площа - 41 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 92 000 $
(≈1 179 $ за м²)
Оголошень:
202