В початок
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
В кінець
Оголошень:
521
SF-2-855-211
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 63.90 м², без оздоблювальних робіт
2
64/28/19 м²
24/26
60 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
24 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 28.30 м², кухня - 18.65 м², комфорт-клас
Ціна: 60 000 $
(≈939 $ за м²)
Мапа
SF-2-936-613
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 74 м², без ремонту
3
74/9 м²
11/23
67 500 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 40
11 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 9 м², комфорт-клас
Ціна: 67 500 $
(≈912 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-159-624
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Академ Парк, 72.40 м², без ремонту
2
72/31/17 м²
3/25
52 000 $
Розташування: Святошинський район, Академмістечко, Вернадського Академіка бул., 24
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 31 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 52 000 $
(≈718 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-232-929
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 39.25 м², без ремонту
1
39/12 м²
11/24
43 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1А
11 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-231-770
1
39/12 м²
10/24
43 000 $
10 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
SF-1-736-925
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 43.85 м², без ремонту
1
44/12 м²
13/23
38 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1Г
13 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 38 500 $
(≈878 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-1-736-905
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 45.90 м², без ремонту
1
46/12 м²
10/24
44 500 $
Ціна: 44 500 $
(≈970 $ за м²)
Мапа
SF-3-136-737
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 39.89 м², без ремонту
1
40/17/8 м²
10/17
21 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
10 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 16.94 м², кухня - 8.27 м², комфорт-клас
Ціна: 21 000 $
(≈526 $ за м²)
Мапа
SF-2-683-242
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 39.95 м², без оздоблювальних робіт
1
40/15/12 м²
6/26
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 7
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15.10 м², кухня - 11.90 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 001 $ за м²)
Мапа
SF-3-079-973
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Вудсторія, 39.75 м², без ремонту
1
40/23/6 м²
17/25
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Поліська вул., 4
17 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 23.14 м², кухня - 5.97 м², економ-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 006 $ за м²)
Мапа
SF-3-116-903
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 63.90 м², без ремонту
2
64/28/19 м²
20/26
70 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 28.30 м², кухня - 18.65 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 095 $ за м²)
Мапа
SF-2-635-000
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 56.50 м², без ремонту
2
57/28/10 м²
10/14
50 000 $
10 поверх 14-поверхового будинку, житлова площа - 27.90 м², кухня - 9.78 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈885 $ за м²)
Мапа
SF-2-625-838
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 75.29 м², без оздоблювальних робіт
3
75/47/9 м²
15/23
74 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
15 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 46.77 м², кухня - 8.65 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈983 $ за м²)
Мапа
SF-2-374-924
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 59.44 м², без ремонту
3
59/30/8 м²
Пентхаус/24
50 000 $
Пентхаус поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 30.32 м², кухня - 8.10 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈841 $ за м²)
Мапа
SF-3-098-697
Продам 5-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 114.89 м², без ремонту
5
115/69/14 м²
25/26
115 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
25 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 69.41 м², кухня - 14.32 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 001 $ за м²)
Мапа
SF-2-228-653
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 38.01 м², без внутрішніх робіт
1
38/16/8 м²
3/23
50 000 $
3 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 15.97 м², кухня - 8.15 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈1 315 $ за м²)
Мапа
SF-1-372-645
1
46 м²
23/25
40 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Загорівська вул., 1А
23 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈871 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-233-007
1
39/12 м²
23/24
43 000 $
23 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
SF-2-865-780
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 59.81 м², без ремонту
2
60/30/11 м²
5/23
45 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
5 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 29.90 м², кухня - 11.11 м², комфорт-клас
Ціна: 45 000 $
(≈752 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-498-561
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Mirax, 35.23 м², без ремонту
1
35/18 м²
14/28
51 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Глибочицька вул., 43
14 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 18.39 м², бізнес-клас
Ціна: 51 000 $
(≈1 448 $ за м²)
Мапа
В початок
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
В кінець
Оголошень:
521