В початок
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
В кінець
Оголошень:
521
SF-3-155-220
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 90 м², без ремонту
3
90/43/20 м²
9/26
125 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Причальна вул., 10
9 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 43 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 389 $ за м²)
Мапа
SF-3-130-339
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 56 м², без ремонту
1
56/19/20 м²
18/26
85 000 $
18 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 19 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 85 000 $
(≈1 518 $ за м²)
Мапа
SF-1-265-017
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 65 м², без ремонту
2
65/35/11 м²
12/16
38 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
12 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 35 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 38 000 $
(≈585 $ за м²)
Мапа
SF-3-134-650
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК MAXIMA RESIDENCE, 51 м², без ремонту
1
51/18/20 м²
15/26
100 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Євгена Коновальця вул., 30
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 18 м², кухня - 20 м², бізнес-клас
Ціна: 100 000 $
(≈1 961 $ за м²)
Мапа
SF-2-519-871
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 41 м², без ремонту
1
41/16/10 м²
2/16
30 000 $
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 16.28 м², кухня - 10.07 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈732 $ за м²)
Мапа
SF-3-266-690
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Olympiс Park, 25 м², без ремонту
1
25/17/4 м²
26/28
33 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Бажана Миколи пр-т
26 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 17 м², кухня - 4 м², комфорт-клас
Ціна: 33 000 $
(≈1 320 $ за м²)
SF-3-104-530
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 49 м², без ремонту
1
49/14/24 м²
20/26
67 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 10
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 14 м², кухня - 24 м², комфорт-клас
Ціна: 67 000 $
(≈1 367 $ за м²)
Мапа
SF-3-115-870
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 48 м², без ремонту
1
48/14/24 м²
3/26
70 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 10
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 14 м², кухня - 24 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 458 $ за м²)
Мапа
SF-3-215-228
3
90/43/20 м²
19/26
118 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 8
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 43 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈1 311 $ за м²)
Мапа
SF-2-920-658
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Нова Англія, 60 м², без ремонту
2
60/28/16 м²
19/21
90 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 24
19 поверх 21-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈1 500 $ за м²)
Мапа
SF-2-137-679
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Orange City, 31 м², без ремонту
1
31/15/5 м²
21/26
37 500 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Лисогірський узв., 26А
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 37 500 $
(≈1 210 $ за м²)
Мапа
SF-2-519-834
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 39 м², без ремонту
1
39/20/5 м²
4/16
30 000 $
4 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 20 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈769 $ за м²)
Мапа
SF-2-544-745
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 71 м², без ремонту
3
71/40/8 м²
2/16
42 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18/26
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 40 м², кухня - 8 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈592 $ за м²)
Мапа
SF-2-907-493
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Great, 70 м², без ремонту
2
70/26/23 м²
23/26
121 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Причальна вул., 14
23 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 26 м², кухня - 23 м², комфорт-клас
Ціна: 121 000 $
(≈1 729 $ за м²)
Мапа
SF-3-147-457
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Будинок на Вавілових, 38.10 м², без ремонту
1
38/15/16 м²
3/25
69 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Вавилових вул., 9
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 811 $ за м²)
Мапа
SF-3-284-330
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 29.58 м², без ремонту
1
30/11/8 м²
7/10
45 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1Б
7 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 11.44 м², кухня - 7.76 м², комфорт-клас
Ціна: 45 000 $
(≈1 521 $ за м²)
Мапа
SF-2-564-111
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 39 м², без ремонту
1
39/10/14 м²
3/26
58 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 10.45 м², кухня - 14.34 м², комфорт-клас
Ціна: 58 000 $
(≈1 487 $ за м²)
Мапа
SF-3-031-761
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 40.60 м², без внутрішніх робіт
1
41/16/15 м²
10/26
56 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1А
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15.78 м², кухня - 14.58 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈1 379 $ за м²)
Мапа
SF-2-541-983
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 27.92 м², без ремонту
1
28/11/8 м²
3/21
44 800 $
3 поверх 21-поверхового будинку, житлова площа - 10.97 м², кухня - 7.76 м², комфорт-клас
Ціна: 44 800 $
(≈1 605 $ за м²)
Мапа
SF-2-667-649
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 39 м², без ремонту
1
39/12 м²
1/16
50 000 $
Розташування: Голосіївський район, Феофанія, Заболотного Академіка вул., 148В
1 поверх в 16-поверхівці, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈1 282 $ за м²)
Мапа
В початок
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
В кінець
Оголошень:
521