В початок
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
В кінець
Оголошень:
521
SF-2-224-595
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Одеський бульвар, 39.19 м², без ремонту
1
39/7 м²
24/25
42 000 $
Розташування: Новосілки, Фастівський район, Приміська вул., 22
24 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 7.22 м², комфорт-клас
Ціна: 42 000 $
(≈1 072 $ за м²)
Мапа
SF-3-162-412
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, МФК А136 Highlight Tower, 87.44 м², без ремонту
2
87/23 м²
29/33
236 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 136
29 поверх 33-поверхового будинку, кухня - 23 м², бізнес-клас
Ціна: 236 000 $
(≈2 699 $ за м²)
Мапа
SF-3-163-918
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, МФК А136 Highlight Tower, 54.59 м², без ремонту
1
55/22 м²
29/33
152 500 $
Розташування: Голосіївський район, Центр (Голосіївський), Антоновича вул., 136
29 поверх 33-поверхового будинку, кухня - 22 м², бізнес-клас
Ціна: 152 500 $
(≈2 794 $ за м²)
Мапа
SF-2-568-448
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Navigator 2, 42.93 м², без внутрішніх робіт
1
43/18/10 м²
17/25
49 500 $
Розташування: Оболонський район, Пріорка, Коноплянська вул., 22
17 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 17.70 м², кухня - 10 м², економ-клас
Ціна: 49 500 $
(≈1 153 $ за м²)
Мапа
SF-2-779-005
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Атлант, 43 м², євроремонт
1
43/16/12 м²
22/25
65 500 $
Розташування: Святошинський район, Коцюбинське смт., Доківська вул., 10
22 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15.60 м², кухня - 11.60 м², комфорт-клас
Ціна: 65 500 $
(≈1 523 $ за м²)
Мапа
SF-3-137-167
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 76.82 м², без ремонту
3
77/22 м²
14/18
120 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
14 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 21.93 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈1 562 $ за м²)
Мапа
SF-3-278-848
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.80 м², без ремонту
3
78/22 м²
9/16
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
9 поверх в 16-поверхівці, кухня - 21.96 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 414 $ за м²)
Мапа
SF-2-350-502
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Navigator, 42 м², без ремонту
1
42/19/8 м²
9/25
65 000 $
Розташування: Оболонський район, Куренівка (Оболонський), Балтійський пров., 3А
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 19 м², кухня - 7.70 м², економ-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 548 $ за м²)
Мапа
SF-3-079-635
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Метрополіс, 70 м², без ремонту
2
70/21 м²
15/34
130 000 $
Розташування: Голосіївський район, Теремки-1, Заболотного Академіка вул., 1
15 поверх 34-поверхового будинку, кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 857 $ за м²)
Мапа
SF-2-818-745
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 92.70 м², без ремонту
3
93/27 м²
19/25
160 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 21
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26.90 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈1 726 $ за м²)
Мапа
SF-3-296-121
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 55.89 м², без ремонту
2
56/19 м²
9/20
82 500 $
9 поверх 20-поверхового будинку, кухня - 18.76 м², комфорт-клас
Ціна: 82 500 $
(≈1 476 $ за м²)
Мапа
SF-2-975-906
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 60 м², без ремонту
2
60/18 м²
10/16
95 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 7
10 поверх в 16-поверхівці, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 583 $ за м²)
Мапа
SF-1-783-403
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 75.32 м², без ремонту
2
75/21 м²
11/26
175 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Виговського Івана вул., 40/12
11 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 20.61 м², комфорт-клас
Ціна: 175 000 $
(≈2 323 $ за м²)
Мапа
SF-3-300-567
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 32 м², без ремонту
1
32/4 м²
7/18
56 300 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 25
7 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 4 м², комфорт-клас
Ціна: 56 300 $
(≈1 759 $ за м²)
Мапа
SF-2-853-059
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 52 м², без оздоблювальних робіт
2
52/17/22 м²
2/16
39 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 16.93 м², кухня - 21.68 м², комфорт-клас
Ціна: 39 000 $
(≈750 $ за м²)
Мапа
SF-2-865-833
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 50.26 м², без ремонту
1
50/19/10 м²
15/23
39 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
15 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 19.01 м², кухня - 10.48 м², комфорт-клас
Ціна: 39 000 $
(≈776 $ за м²)
Мапа
SF-3-118-191
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 38.97 м², без ремонту
1
39/16/11 м²
9/16
20 000 $
9 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 15.58 м², кухня - 10.51 м², комфорт-клас
Ціна: 20 000 $
(≈513 $ за м²)
Мапа
SF-2-157-750
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 40.63 м², без ремонту
1
41/18/8 м²
21/23
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
21 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 17.57 м², кухня - 8.43 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈738 $ за м²)
Мапа
SF-3-138-150
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 36.29 м², без ремонту
1
36/15/12 м²
6/26
34 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 11.91 м², комфорт-клас