В початок
11
12
13
В кінець
Оголошень:
1078
SF-2-083-501
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 43.20 м², без внутрішніх робіт
1
43/14 м²
12/24
45 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1А
12 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 45 500 $
(≈1 053 $ за м²)
Мапа
SF-1-185-216
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 53 м², без ремонту
2
53/28/9 м²
13/15
45 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
13 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 27.90 м², кухня - 9.17 м², комфорт-клас
Ціна: 45 000 $
(≈849 $ за м²)
Мапа
SF-2-971-126
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 55.02 м², без ремонту
2
55/30/12 м²
8/16
40 000 $
8 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 29.76 м², кухня - 11.52 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈727 $ за м²)
Мапа
SF-2-094-625
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 54.68 м², без ремонту
2
55/29/9 м²
5/23
40 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
5 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 28.64 м², кухня - 8.68 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈732 $ за м²)
Мапа
SF-2-091-937
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 73.65 м², без внутрішніх робіт
3
74/10 м²
11/23
55 300 $
11 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 10.09 м², комфорт-клас
Ціна: 55 300 $
(≈751 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-983
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 75 м², без ремонту
3
75/40/13 м²
14/26
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
14 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 39.77 м², кухня - 12.78 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈667 $ за м²)
Мапа
SF-3-066-722
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 39.30 м², без оздоблювальних робіт
1
39/15/13 м²
10/25
37 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 14.83 м², кухня - 13.33 м², комфорт-клас
Ціна: 37 000 $
(≈941 $ за м²)
Мапа
SF-2-886-767
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 39.17 м², без ремонту
1
39/20/10 м²
12/17
28 500 $
12 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 20.21 м², кухня - 10.01 м², комфорт-клас
Ціна: 28 500 $
(≈728 $ за м²)
Мапа
SF-2-864-891
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 44 м², без оздоблювальних робіт
1
44/16/14 м²
14/26
46 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
14 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 16.40 м², кухня - 14.22 м², комфорт-клас
Ціна: 46 000 $
(≈1 045 $ за м²)
Мапа
SF-3-009-592
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 39.01 м², без ремонту
1
39/18/9 м²
14/23
29 000 $
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Бориспільська вул., 40
14 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 17.57 м², кухня - 8.58 м², комфорт-клас
Ціна: 29 000 $
(≈743 $ за м²)
Мапа
SF-3-064-187
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, 41.68 м², без ремонту
1
42/17/14 м²
3/25
15 000 $
Розташування: Дніпровський район, Воскресенка, Остафія Дашкевича вул., 20
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 17.10 м², кухня - 14.49 м², комфорт-клас
Ціна: 15 000 $
(≈360 $ за м²)
Мапа
SF-3-116-518
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Райдужний, 42.60 м², без ремонту
1
43/16/14 м²
8/26
55 000 $
Розташування: Дніпровський район, Райдужний масив, Кибальчича Миколи вул., 1Г
8 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 16.30 м², кухня - 14.20 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈1 291 $ за м²)
Мапа
SF-3-089-901
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Urban Park, 43 м², без внутрішніх робіт
1
43/10 м²
21/25
38 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Магнітогорська вул., 5
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 9.50 м², комфорт-клас
Ціна: 38 000 $
(≈884 $ за м²)
Мапа
SF-3-148-688
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Twin House, 40 м², без ремонту
1
40/16/17 м²
17/25
40 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Крайня вул., 1
17 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 15.84 м², кухня - 17.46 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 000 $ за м²)
Мапа
SF-2-103-426
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 39.14 м², без ремонту
1
39/17/9 м²
12/23
32 000 $
12 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 17.23 м², кухня - 8.60 м², комфорт-клас
Ціна: 32 000 $
(≈818 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-232-972
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 39.25 м², без ремонту
1
39/12 м²
16/24
43 000 $
16 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-266-222
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 67.20 м², без ремонту
2
67/36/13 м²
10/23
63 000 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1Г
10 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 35.90 м², кухня - 12.90 м², комфорт-клас
Ціна: 63 000 $
(≈938 $ за м²)
Мапа
SF-2-237-325
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 61.50 м², без ремонту
2
62/13 м²
16/24
56 000 $
16 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈911 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-267-867
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 44.20 м², без ремонту
1
44/16/12 м²
21/24
43 000 $
21 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 16.25 м², кухня - 12.05 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈973 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-131-358
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 45.45 м², без ремонту
1
45/13 м²
10/23
44 250 $
10 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12.85 м², комфорт-клас
Ціна: 44 250 $
(≈974 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
В кінець
Оголошень:
1078