В початок
11
12
13
14
В кінець
Оголошень:
1078
Без комісії
SF-2-131-348
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 45.45 м², без ремонту
1
45/13 м²
6/23
44 250 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1А
6 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12.85 м², комфорт-клас
Ціна: 44 250 $
(≈974 $ за м²)
Мапа
SF-2-237-321
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 61.50 м², без ремонту
2
62/13 м²
15/24
56 000 $
15 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈911 $ за м²)
Мапа
SF-2-237-316
2
62/13 м²
14/24
56 000 $
14 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 13.30 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈911 $ за м²)
Мапа
SF-1-772-218
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 63.85 м², без ремонту
2
64/12 м²
15/24
51 000 $
15 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 11.90 м², комфорт-клас
Ціна: 51 000 $
(≈799 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-860-383
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Паркове місто», 82.80 м², євроремонт
2
83/40/13 м²
4/25
162 000 $
Розташування: Подільський район, Вітряні Гори, Вишгородська вул., 45/5А
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 39.80 м², кухня - 13.10 м², бізнес-клас
Ціна: 162 000 $
(≈1 957 $ за м²)
Мапа
SF-3-099-739
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 36.29 м², без внутрішніх робіт
1
36/15/12 м²
17/26
36 500 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
17 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 11.91 м², комфорт-клас
Ціна: 36 500 $
(≈1 006 $ за м²)
Мапа
SF-2-254-119
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 1, 60.07 м², без оздоблювальних робіт
2
60/28/15 м²
24/26
69 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Причальна вул., 11
24 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 27.75 м², кухня - 14.50 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 149 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-266-257
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 43.65 м², без ремонту
1
44/13 м²
6/23
42 600 $
6 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12.55 м², комфорт-клас
Ціна: 42 600 $
(≈976 $ за м²)
Мапа
SF-2-083-617
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Оберіг 2, 59 м², без оздоблювальних робіт
2
59/31/9 м²
18/23
56 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
18 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 31 м², кухня - 8.63 м², комфорт-клас
Ціна: 56 000 $
(≈949 $ за м²)
Мапа
SF-2-972-044
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 63.30 м², без внутрішніх робіт
2
63/37/9 м²
7/16
55 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Бориспільська вул., 18
7 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 37.17 м², кухня - 9.12 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈869 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-232-969
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 39.25 м², без ремонту
1
39/12 м²
15/24
43 000 $
15 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-232-961
1
39/12 м²
14/24
43 000 $
14 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-498-573
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Mirax, 35.23 м², без ремонту
1
35 м²
15/28
51 000 $
Розташування: Шевченківський район, Татарка, Глибочицька вул., 43
15 поверх 28-поверхового будинку, бізнес-клас
Ціна: 51 000 $
(≈1 448 $ за м²)
Мапа
SF-2-170-826
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 55.30 м², без ремонту
2
55/28/10 м²
10/24
51 000 $
Розташування: Деснянський район, Лісовий масив, Крайня вул., 1
10 поверх 24-поверхового будинку, житлова площа - 28.03 м², кухня - 10.30 м², комфорт-клас
Ціна: 51 000 $
(≈922 $ за м²)
Мапа
SF-2-906-274
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 61.05 м², без ремонту
2
61/33/8 м²
18/23
50 000 $
18 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 32.75 м², кухня - 8.45 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈819 $ за м²)
Мапа
SF-3-240-570
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Star City, 38.54 м², без ремонту
1
39/8 м²
4/25
29 000 $
Розташування: Дніпровський район, Соцмісто, Каунаська вул., 27
4 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 8.04 м², комфорт-клас
Ціна: 29 000 $
(≈752 $ за м²)
Мапа
SF-2-614-986
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 35.24 м², без оздоблювальних робіт
1
35/10/15 м²
14/25
36 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 10.41 м², кухня - 15.39 м², комфорт-клас
Ціна: 36 000 $
(≈1 022 $ за м²)
Мапа
SF-3-075-444
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 41.17 м², без ремонту
1
41/16/10 м²
14/16
32 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Бориспільська вул., 18
14 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 16.28 м², кухня - 10.07 м², комфорт-клас
Ціна: 32 000 $
(≈777 $ за м²)
Мапа
SF-3-144-922
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Urban Park, 75.32 м², без ремонту
3
75/42/9 м²
15/25
55 000 $
Розташування: Дніпровський район, Стара Дарниця, Магнітогорська вул., 5
15 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 42.34 м², кухня - 8.96 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈730 $ за м²)
Мапа
SF-2-864-747
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Злагода, 81.62 м², без ремонту
3
82/48/13 м²
8/23
50 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
8 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 47.90 м², кухня - 12.82 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈613 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
В кінець
Оголошень:
1078