»
2 кімнатні квартири
Оголошень:
322
SF-3-311-263
Продам 2-кімнатну квартиру, 46 м², косметичний ремонт
2
46/31/7 м²
5/5
73 000 $
Розташування: Подільський район, Вітряні Гори, Їжакевича Івана вул., 5/9
5 поверх в 5-поверхівці, житлова площа - 31 м², кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 587 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-855
Продам 2-кімнатну квартиру, 47 м², косметичний ремонт
2
47/7 м²
3/5
49 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Космічна вул., 5
3 поверх в 5-поверхівці, кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 49 000 $
(≈1 043 $ за м²)
Мапа
SF-3-314-890
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Taryan Towers, 83.09 м², євроремонт
2
83 м²
4/31
322 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Іоана Павла II вул., 12, корп. 3
4 поверх 31-поверхового будинку, еліт-клас
Ціна: 322 000 $
(≈3 875 $ за м²)
Мапа
SF-3-314-826
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Taryan Towers, 83.09 м², без ремонту
2
83/26 м²
4/31
325 000 $
4 поверх 31-поверхового будинку, кухня - 26 м², еліт-клас
Ціна: 325 000 $
(≈3 911 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-3-284-130
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Taryan Towers, 106.40 м², без внутрішніх робіт
2
106 м²
4/31
438 315 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Іоана Павла II вул.
4 поверх 31-поверхового будинку, еліт-клас
Ціна: 438 315 $
(≈4 120 $ за м²)
SF-3-309-284
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 89 м², євроремонт
2
89 м²
9/25
157 000 €
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 8
9 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 157 000 €
(≈1 764 € за м²)
Мапа
SF-3-274-126
Продам 2-кімнатну квартиру, 83 м², без ремонту
2
83/49/11 м²
3/14
140 000 $
Розташування: Печерський район, Центр (Печерський), Руставелі Шота вул., 44
3 поверх 14-поверхового будинку, житлова площа - 49 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 140 000 $
(≈1 687 $ за м²)
Мапа
SF-3-201-040
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 80.70 м², частковий ремонт
2
81/24 м²
23/25
130 000 $
23 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 24.33 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 611 $ за м²)
Мапа
SF-3-304-590
Продам 2-кімнатну квартиру, 48 м², капітальний ремонт
2
48/30/7 м²
8/9
59 000 $
Розташування: Деснянський район, Лісовий масив, Мілютенка вул., 15А
8 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 30 м², кухня - 6.50 м², економ-клас
Ціна: 59 000 $
(≈1 229 $ за м²)
Мапа
SF-3-245-800
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 80.80 м², без внутрішніх робіт
2
81/17 м²
11/25
132 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 11
11 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16.50 м², комфорт-клас
Ціна: 132 000 $
(≈1 634 $ за м²)
Мапа
SF-3-304-572
Продам 2-кімнатну квартиру, 61 м², євроремонт
2
61/34/11 м²
16/16
89 000 $
Розташування: Святошинський район, Академмістечко, Палладіна Академіка пр-т, 22
16 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 34 м², кухня - 11 м², комфорт-клас
Ціна: 89 000 $
(≈1 459 $ за м²)
Мапа
SF-3-304-557
Продам 2-кімнатну квартиру, 75 м², капітальний ремонт
2
75/35/18 м²
14/25
119 800 $
Розташування: Оболонський район, Пріорка, Коноплянська вул., 22А
14 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 18 м², економ-клас
Ціна: 119 800 $
(≈1 597 $ за м²)
Мапа
SF-3-304-619
Продам 2-кімнатну квартиру, 44.70 м², косметичний ремонт
2
45 м²
1/5
70 000 €
Розташування: Подільський район, Вітряні Гори, Світлицького вул., 25
1 поверх в 5-поверхівці, економ-клас
Ціна: 70 000 €
(≈1 566 € за м²)
Мапа
SF-2-669-710
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Злагода, 66 м², без ремонту
2
66/36/14 м²
7/23
47 000 $
Розташування: Дарницький район, Харківський масив, Вербицького Архітектора вул., 1
7 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 36 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 47 000 $
(≈712 $ за м²)
Мапа
SF-3-233-981
Продам 2-кімнатну квартиру, 55.52 м², радянський ремонт
2
56/29/8 м²
16/16
51 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Рональда Рейгана вул., 9Д
16 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 29.10 м², кухня - 8.40 м², комфорт-клас
Ціна: 51 000 $
(≈919 $ за м²)
Мапа
SF-3-211-296
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 67.90 м², без внутрішніх робіт
2
68/18 м²
15/25
145 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 11
15 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18.30 м², комфорт-клас
Ціна: 145 000 $
(≈2 135 $ за м²)
Мапа
SF-2-944-103
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Райдужний, 56.10 м², без оздоблювальних робіт
2
56/28/13 м²
23/26
58 000 $
Розташування: Дніпровський район, Райдужний масив, Кибальчича Миколи вул., 1В
23 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 27.70 м², кухня - 13.40 м², комфорт-клас
Ціна: 58 000 $
(≈1 034 $ за м²)
Мапа
SF-3-306-501
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 66 м², без ремонту
2
66/21 м²
14/25
98 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 20
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 21 м², комфорт-клас
Ціна: 98 000 $
(≈1 485 $ за м²)
Мапа
SF-3-236-237
Продам 2-кімнатну квартиру, МФК А136 Highlight Tower, 85.30 м², без внутрішніх робіт
2
85/21 м²
7/33
224 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 136
7 поверх 33-поверхового будинку, кухня - 21 м², бізнес-клас
Ціна: 224 000 $
(≈2 626 $ за м²)
Мапа
SF-3-313-878
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.73 м², без ремонту
2
78/18 м²
19/23
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 15
19 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 18.39 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 415 $ за м²)
Оголошень:
322