»
2 кімнатні квартири
Оголошень:
322
SF-2-644-984
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Dibrova Park, 62 м², без ремонту
2
62/25/17 м²
22/26
110 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Віктора Некрасова вул., 10А
22 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 25.44 м², кухня - 16.80 м², комфорт-клас
Ціна: 110 000 $
(≈1 774 $ за м²)
Мапа
SF-3-317-525
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 2, 69.66 м², без ремонту
2
70/31/20 м²
14/16
111 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Родини Крістерів вул., 14В
14 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 31 м², кухня - 19.71 м², комфорт-клас
Ціна: 111 000 $
(≈1 593 $ за м²)
Мапа
SF-3-303-435
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 68.90 м², без ремонту
2
69/24/22 м²
20/26
102 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 21
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 24.49 м², кухня - 22.23 м², комфорт-клас
Ціна: 102 000 $
(≈1 480 $ за м²)
Мапа
SF-3-316-944
Продам 2-кімнатну квартиру, 57 м², євроремонт
2
57/11 м²
16/24
82 000 $
Розташування: Дарницький район, Червоний Хутір, Урлівська вул., 11/44
16 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 11 м², економ-клас
Ціна: 82 000 $
(≈1 439 $ за м²)
Мапа
SF-2-866-519
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Славутич, 57.80 м², євроремонт
2
58/26/12 м²
4/33
120 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Зарічна вул., 4, корп. 1
4 поверх 33-поверхового будинку, житлова площа - 26.10 м², кухня - 11.50 м², комфорт-клас
Ціна: 120 000 $
(≈2 076 $ за м²)
Мапа
SF-3-200-271
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Медовий, 62 м², без ремонту
2
62/12 м²
21/26
78 000 $
Розташування: Солом'янський район, Совки, Кадетський гай вул., 10
21 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 78 000 $
(≈1 258 $ за м²)
Мапа
SF-3-149-868
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Будинок на Вавілових, 56 м², без внутрішніх робіт
2
56/14 м²
16/25
99 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Вавилових вул., 9
16 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 13.50 м², комфорт-клас
Ціна: 99 000 $
(≈1 768 $ за м²)
Мапа
SF-3-283-177
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, МФК А136 Highlight Tower, 81 м², без ремонту
2
81/39/24 м²
20/33
235 000 $
Розташування: Печерський район, Печерськ, Антоновича вул., 136
20 поверх 33-поверхового будинку, житлова площа - 39 м², кухня - 24 м², бізнес-клас
Ціна: 235 000 $
(≈2 901 $ за м²)
Мапа
SF-3-139-501
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Twin House, 55 м², без ремонту
2
55/28/10 м²
4/25
48 500 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Крайня вул., 1
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 28 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 48 500 $
(≈882 $ за м²)
Мапа
SF-2-694-622
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Медовий, 67 м², авторський дизайн
2
67/16 м²
9/26
160 000 $
Розташування: Солом'янський район, Кадетський Гай, Кадетський гай вул., 12
9 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈2 388 $ за м²)
Мапа
SF-2-510-755
Продам 2-кімнатну квартиру, 44 м², косметичний ремонт
2
44/7 м²
8/9
58 000 $
Розташування: Дніпровський район, Русанівка, Ігоря Шамо бул., 3
8 поверх в 9-поверхівці, кухня - 7 м², економ-клас
Ціна: 58 000 $
(≈1 318 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-856-151
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 65.03 м², без ремонту
2
65/26/24 м²
19/26
79 400 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Столичне шосе, 1
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 26.34 м², кухня - 23.72 м², комфорт-клас
Ціна: 79 400 $
(≈1 221 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-129-534
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Oasis, 94.96 м², без ремонту
2
95/33/33 м²
19/32
222 000 $
Розташування: Подільський район, Рибальский Острів, Електриків вул., 28
19 поверх 32-поверхового будинку, житлова площа - 32.62 м², кухня - 32.94 м², комфорт-клас
Ціна: 222 000 $
(≈2 338 $ за м²)
Мапа
SF-2-642-767
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Відрада, 62 м², без ремонту
2
62/28/16 м²
13/25
59 000 $
Розташування: Солом'янський район, Відрадний, Відрадний пр-т, 93/2
13 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 27.71 м², кухня - 16.02 м², комфорт-клас
Ціна: 59 000 $
(≈952 $ за м²)
Мапа
SF-2-494-930
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Відрада, 55.75 м², без ремонту
2
56/30/10 м²
11/16
50 000 $
11 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 29.52 м², кухня - 9.74 м², комфорт-клас
Ціна: 50 000 $
(≈897 $ за м²)
Мапа
SF-2-530-076
Продам 2-кімнатну квартиру, 76 м², євроремонт
2
76/40/14 м²
15/16
140 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Миропільська вул., 39
15 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 39.60 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 140 000 $
(≈1 842 $ за м²)
Мапа
SF-2-617-667
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Freedom, 56 м², без оздоблювальних робіт
2
56/32/10 м²
10/26
63 500 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Георгія Нарбута пр-т, 1
10 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 32 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 63 500 $
(≈1 134 $ за м²)
Мапа
SF-3-165-596
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 77.79 м², без ремонту
2
78/18 м²
19/23
107 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
19 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 18.40 м², комфорт-клас
Ціна: 107 000 $
(≈1 376 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-457
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 69.11 м², без ремонту
2
69/22 м²
15/16
95 000 $
15 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.19 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 375 $ за м²)
Мапа
SF-3-157-447
2
69/22 м²
14/16
95 000 $
14 поверх в 16-поверхівці, кухня - 22.19 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈1 375 $ за м²)
Оголошень:
322