»
2 кімнатні квартири
Оголошень:
322
SF-3-229-332
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 80 м², без ремонту
2
80/25 м²
14/25
138 500 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 24.70 м², комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 731 $ за м²)
Мапа
SF-2-616-270
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88.90 м², без внутрішніх робіт
2
89/44/16 м²
22/25
6 000 750 ₴
22 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 44 м², кухня - 15.54 м², комфорт-клас
Ціна: 6 000 750 ₴
(≈67 500 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-238-228
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 89.50 м², без ремонту
2
90/26 м²
15/25
136 000 $
15 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 25.90 м², комфорт-клас
Ціна: 136 000 $
(≈1 520 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-189
2
89/40/15 м²
15/26
5 849 620 ₴
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 849 620 ₴
(≈65 800 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-650-799
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 88 м², без внутрішніх робіт
2
88/40/15 м²
16/26
5 799 200 ₴
16 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 799 200 ₴
(≈65 900 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-245-805
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 81 м², без ремонту
2
81 м²
7/25
131 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
7 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 131 000 $
(≈1 617 $ за м²)
Мапа
SF-3-290-490
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 96 м², без ремонту
2
96/32 м²
17/25
125 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Євгена Маланюка вул., 101
17 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 32 м², комфорт-клас
Ціна: 125 000 $
(≈1 302 $ за м²)
Мапа
SF-3-248-861
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Kub29, 51.60 м², без внутрішніх робіт
2
52/18 м²
15/26
106 000 $
Розташування: Дніпровський район, Березняки, Березняківська вул., 29
15 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 106 000 $
(≈2 054 $ за м²)
Мапа
SF-2-616-213
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88.80 м², без внутрішніх робіт
2
89/40/16 м²
4/26
5 505 600 ₴
4 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15.54 м², комфорт-клас
Ціна: 5 505 600 ₴
(≈62 000 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-650-738
2
89/40/15 м²
7/26
5 594 400 ₴
7 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 594 400 ₴
(≈63 000 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-650-750
2
89/40/15 м²
9/25
5 594 400 ₴
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 594 400 ₴
(≈63 000 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-639-891
2
89/40/15 м²
14/26
5 760 740 ₴
14 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 760 740 ₴
(≈64 800 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-616-263
2
89/40/17 м²
13/26
5 763 120 ₴
13 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 5 763 120 ₴
(≈64 900 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-487-948
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 64 м², авторський дизайн
2
64/25/15 м²
23/25
155 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 10
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 25 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 155 000 $
(≈2 422 $ за м²)
Мапа
SF-3-273-531
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 62 м², євроремонт
2
62/20 м²
23/25
155 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 10
23 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 155 000 $
(≈2 500 $ за м²)
Мапа
SF-3-307-104
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Dibrova Park, 65 м², авторський дизайн
2
65/20 м²
12/26
158 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Віктора Некрасова вул.
12 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 158 000 $
(≈2 431 $ за м²)
SF-3-231-019
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Лісова казка, 81 м², без оздоблювальних робіт
2
81/34/20 м²
3/10
119 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Радистів вул., 32
3 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 34 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 119 000 $
(≈1 469 $ за м²)
Мапа
SF-2-646-446
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Берестейський, 69 м², без ремонту
2
69/46/7 м²
16/20
82 800 $
Розташування: Шевченківський район, Нивки, Берестейский пр-т, 55
16 поверх 20-поверхового будинку, житлова площа - 46.35 м², кухня - 7 м², комфорт-клас
Ціна: 82 800 $
(≈1 200 $ за м²)
Мапа
SF-2-488-012
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК «Київська Венеція», 70.40 м², євроремонт
2
70/37/9 м²
31/36
113 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Соборності пр-т, 30
31 поверх 36-поверхового будинку, житлова площа - 37 м², кухня - 8.60 м², бізнес-клас
Ціна: 113 000 $
(≈1 605 $ за м²)
Мапа
SF-3-123-655
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Будинок на Вавілових, 55.20 м², без ремонту
2
55/25/14 м²
9/25
97 000 $
Розташування: Шевченківський район, Сирець, Вавилових вул., 9
9 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 25 м², кухня - 14 м², комфорт-клас
Ціна: 97 000 $
(≈1 757 $ за м²)
Оголошень:
322