»
1 кімнатні квартири
В початок
11
12
В кінець
Оголошень:
511
Без комісії
SF-1-736-905
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 45.90 м², без ремонту
1
46/12 м²
10/24
44 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1А
10 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 44 500 $
(≈970 $ за м²)
Мапа
SF-1-736-925
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 43.85 м², без ремонту
1
44/12 м²
13/23
38 500 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Загорівська вул., 1Г
13 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 38 500 $
(≈878 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-231-770
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Кирилівський Гай, 39.25 м², без ремонту
1
39/12 м²
10/24
43 000 $
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
Без комісії
SF-2-232-929
1
39/12 м²
11/24
43 000 $
11 поверх 24-поверхового будинку, кухня - 12.40 м², комфорт-клас
Ціна: 43 000 $
(≈1 096 $ за м²)
Мапа
SF-3-138-150
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Урлівський 2, 36.29 м², без ремонту
1
36/15/12 м²
6/26
34 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Клеманська вул., 1
6 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 11.91 м², комфорт-клас
Ціна: 34 000 $
(≈937 $ за м²)
Мапа
SF-2-157-750
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Оберіг 2, 40.63 м², без ремонту
1
41/18/8 м²
21/23
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Рембаза, Бориспільська вул., 40
21 поверх 23-поверхового будинку, житлова площа - 17.57 м², кухня - 8.43 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈738 $ за м²)
Мапа
SF-2-773-262
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Медовий, 30 м², без внутрішніх робіт
1
30/22/7 м²
20/26
40 000 $
Розташування: Солом'янський район, Совки, Кадетський гай вул., 10
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 22 м², кухня - 7 м², комфорт-клас
Ціна: 40 000 $
(≈1 333 $ за м²)
Мапа
SF-2-928-991
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК «OK'LAND», 47 м², без внутрішніх робіт
1
47/18 м²
16/25
121 000 $
Розташування: Солом'янський район, Жуляни, Повітряних сил пр-т, 56
16 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 121 000 $
(≈2 574 $ за м²)
Мапа
SF-3-238-146
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Медовий, 42.20 м², євроремонт
1
42/18/12 м²
9/26
88 000 $
9 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 18 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 88 000 $
(≈2 085 $ за м²)
Мапа
SF-3-320-840
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Dock32, 39 м², без ремонту
1
39/12/15 м²
9/26
69 000 $
Розташування: Подільський район, Рибальский Острів, Набережно-Рибальська дорога, 27
9 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 12 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 69 000 $
(≈1 769 $ за м²)
Мапа
SF-2-564-111
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 39 м², без ремонту
1
39/10/14 м²
3/26
60 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 10.45 м², кухня - 14.34 м², комфорт-клас
Ціна: 60 000 $
(≈1 538 $ за м²)
Мапа
SF-3-306-361
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.50 м², авторський дизайн
1
44 м²
13/25
113 500 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
13 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 113 500 $
(≈2 609 $ за м²)
Мапа
SF-3-307-354
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК «Акварели-1», 40.20 м², євроремонт
1
40/9 м²
7/10
70 000 $
Розташування: Вишневе, Бучанський район, Святошинська вул., 27
7 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 8.50 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 741 $ за м²)
Мапа
SF-3-215-336
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/18 м²
10/16
76 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
10 поверх в 16-поверхівці, кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 830 $ за м²)
Мапа
SF-3-235-294
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Navigator 2, 47 м², косметичний ремонт
1
47/12 м²
6/25
68 000 $
Розташування: Оболонський район, Пріорка, Коноплянська вул., 22
6 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 12 м², економ-клас
Ціна: 68 000 $
(≈1 447 $ за м²)
Мапа
SF-3-289-880
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Сади Вишневі, 40 м², євроремонт
1
40/11 м²
7/10
70 000 $
Розташування: Вишневе, Бучанський район, Святошинська вул., 34
7 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 11 м², економ-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 750 $ за м²)
Мапа
SF-2-519-834
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 39 м², без ремонту
1
39/20/5 м²
4/16
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
4 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 20 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈769 $ за м²)
Мапа
SF-2-137-679
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Orange City, 31 м², без ремонту
1
31/15/5 м²
21/26
37 500 $
Розташування: Голосіївський район, Саперна Слобідка, Лисогірський узв., 26А
21 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 37 500 $
(≈1 210 $ за м²)
Мапа
SF-2-806-666
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Нова Англія, 30 м², без ремонту
1
30/5 м²
8/19
51 000 $
Розташування: Голосіївський район, Університетське містечко, Михайла Максимовича вул., 26В
8 поверх 19-поверхового будинку, кухня - 5 м², комфорт-клас
Ціна: 51 000 $
(≈1 700 $ за м²)
Мапа
SF-1-334-171
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Чарівне Місто, 43 м², без оздоблювальних робіт
1
43/18/10 м²
4/16
30 000 $
4 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 18 м², кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈698 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
В кінець
Оголошень:
511