»
1 кімнатні квартири
Оголошень:
536
SF-3-304-538
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 31.40 м², без ремонту
1
31/4 м²
8/23
62 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 1
8 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 4.02 м², комфорт-клас
Ціна: 62 000 $
(≈1 975 $ за м²)
Мапа
SF-3-306-392
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 42.37 м², без ремонту
1
42/18 м²
13/16
70 000 $
13 поверх в 16-поверхівці, кухня - 18.48 м², комфорт-клас
Ціна: 70 000 $
(≈1 652 $ за м²)
Мапа
SF-3-266-850
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.52 м², без ремонту
1
44/18 м²
7/25
75 000 $
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 17.93 м², комфорт-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 723 $ за м²)
Мапа
SF-3-165-162
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 41.54 м², без ремонту
1
42/13/18 м²
7/16
73 000 $
7 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 12.90 м², кухня - 17.94 м², комфорт-клас
Ціна: 73 000 $
(≈1 757 $ за м²)
Мапа
SF-2-867-701
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Svitlo Park, 46 м², без ремонту
1
46/15/21 м²
20/26
66 000 $
Розташування: Голосіївський район, Нижня Теличка, Наддніпрянське шосе, 2А
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15.01 м², кухня - 20.52 м², комфорт-клас
Ціна: 66 000 $
(≈1 435 $ за м²)
Мапа
SF-2-617-704
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Freedom, 46 м², без оздоблювальних робіт
1
46/15/16 м²
20/26
65 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Георгія Нарбута пр-т, 1
20 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 65 000 $
(≈1 413 $ за м²)
Мапа
SF-3-056-942
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Милославичі, 34.40 м², капітальний ремонт
1
34/18/5 м²
17/25
55 000 $
Розташування: Деснянський район, Троєщина, Закревського Миколи вул., 101А
17 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 18.03 м², кухня - 5.08 м², комфорт-клас
Ціна: 55 000 $
(≈1 599 $ за м²)
Мапа
SF-3-308-812
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Dock32, 50 м², без ремонту
1
50/20/15 м²
23/26
74 000 $
Розташування: Подільський район, Рибальский Острів, Бандери Степана пр-т, 32Д
23 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 74 000 $
(≈1 480 $ за м²)
Мапа
SF-3-102-738
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Чарівне Місто, 52.71 м², без ремонту
1
53/22/15 м²
11/15
30 000 $
Розташування: Дарницький район, Нова Дарниця, Бориспільська вул., 18
11 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 21.95 м², кухня - 15.47 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈569 $ за м²)
Мапа
SF-3-102-778
1
53/22/15 м²
12/15
30 000 $
12 поверх 15-поверхового будинку, житлова площа - 21.95 м², кухня - 15.47 м², комфорт-клас
Ціна: 30 000 $
(≈569 $ за м²)
Мапа
SF-3-227-008
Продам 1-кімнатну квартиру, 38.50 м², без оздоблювальних робіт
1
39/17/11 м²
9/9
42 500 $
Розташування: Бориспіль, Банківська вул., 23А
9 поверх в 9-поверхівці, житлова площа - 16.60 м², кухня - 10.90 м², комфорт-клас
Ціна: 42 500 $
(≈1 104 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-638
1
42/18 м²
7/21
67 000 $
7 поверх 21-поверхового будинку, кухня - 17.89 м², комфорт-клас
Ціна: 67 000 $
(≈1 613 $ за м²)
Мапа
SF-3-305-616
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43 м², без ремонту
1
43/19 м²
11/18
78 500 $
11 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 18.50 м², комфорт-клас
Ціна: 78 500 $
(≈1 826 $ за м²)
Мапа
SF-3-301-331
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 39.90 м², без ремонту
1
40/17 м²
3/23
66 000 $
3 поверх 23-поверхового будинку, кухня - 17.25 м², комфорт-клас
Ціна: 66 000 $
(≈1 654 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-158
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44 м², без ремонту
1
44/17 м²
15/18
76 000 $
15 поверх 18-поверхового будинку, кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 76 000 $
(≈1 727 $ за м²)
Мапа
SF-2-620-830
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 35.94 м², без ремонту
1
36/15 м²
12/26
72 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 19
12 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 15.13 м², комфорт-клас
Ціна: 72 000 $
(≈2 003 $ за м²)
Мапа
SF-3-309-107
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 36.60 м², євроремонт
1
37/10 м²
19/26
88 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Олександра Олеся вул., 10
19 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 10 м², комфорт-клас
Ціна: 88 000 $
(≈2 404 $ за м²)
Мапа
SF-3-302-351
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський Плюс, 47 м², без внутрішніх робіт
1
47/18 м²
6/26
85 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Європейського Союзу пр-т, 53
6 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 18.35 м², комфорт-клас
Ціна: 85 000 $
(≈1 809 $ за м²)
Мапа
SF-3-177-187
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 43.90 м², без ремонту
1
44/16 м²
22/25
77 000 $
22 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16.40 м², комфорт-клас
Ціна: 77 000 $
(≈1 754 $ за м²)
Мапа
SF-3-298-149
Продам 1-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Варшавський 3, 44 м², євроремонт
1
44/26 м²
7/25
118 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
7 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², комфорт-клас
Ціна: 118 000 $
(≈2 682 $ за м²)
Оголошень:
536