»
2 кімнатні квартири
В початок
11
12
13
14
15
16
В кінець
Оголошень:
322
SF-3-237-325
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 80 м², без ремонту
2
80/25 м²
19/25
138 500 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 731 $ за м²)
Мапа
SF-3-237-297
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 87.70 м², без ремонту
2
88 м²
5/25
138 500 $
5 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 579 $ за м²)
Мапа
SF-3-296-093
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88 м², без ремонту
2
88/27 м²
8/25
130 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Євгена Маланюка вул., 101
8 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 27 м², комфорт-клас
Ціна: 130 000 $
(≈1 477 $ за м²)
Мапа
SF-2-930-366
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 98 м², без внутрішніх робіт
2
98/26 м²
14/25
180 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 13
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², комфорт-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 837 $ за м²)
Мапа
SF-3-295-116
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 77 м², без ремонту
2
77/38/18 м²
2/25
160 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
2 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 38 м², кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈2 078 $ за м²)
Мапа
SF-3-237-293
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 93.80 м², без ремонту
2
94 м²
24/25
138 500 $
24 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 477 $ за м²)
Мапа
SF-3-237-283
2
94/24 м²
19/25
138 500 $
19 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 23.90 м², комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 477 $ за м²)
Мапа
SF-3-237-199
2
94/24 м²
13/25
138 500 $
13 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 23.90 м², комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 477 $ за м²)
Мапа
SF-3-035-732
2
88/16 м²
5/25
138 500 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Євгена Маланюка вул., 101
5 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 138 500 $
(≈1 579 $ за м²)
Мапа
SF-2-923-596
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 84 м², без внутрішніх робіт
2
84/15 м²
4/25
135 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 8
4 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 135 000 $
(≈1 607 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-784
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88.80 м², без внутрішніх робіт
2
89/40/15 м²
15/26
5 851 920 ₴
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 851 920 ₴
(≈65 900 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-312-643
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Софія Резіденс, 58.20 м², євроремонт
2
58/11 м²
4/10
123 500 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Мартинова вул.
4 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 11 м², бізнес-клас
Ціна: 123 500 $
(≈2 122 $ за м²)
SF-3-024-009
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Новий Автограф, 75.84 м², без внутрішніх робіт
2
76/34/20 м²
19/26
111 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Князя Романа Мстиславича вул., 26
19 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 33.50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 111 000 $
(≈1 464 $ за м²)
Мапа
SF-2-994-878
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Каховська, 67.40 м², авторський дизайн
2
67/22 м²
25/26
105 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Каховська вул., 62А
25 поверх 26-поверхового будинку, кухня - 22 м², комфорт-клас
Ціна: 105 000 $
(≈1 558 $ за м²)
Мапа
SF-3-203-635
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Софія Сіті, 50.10 м², євроремонт
2
50/15 м²
2/10
115 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Миру вул., 41
2 поверх 10-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈2 295 $ за м²)
Мапа
SF-2-680-166
Продам 2-кімнатну квартиру, 77 м², євроремонт
2
77/44/15 м²
2/10
160 000 $
Розташування: Софіївська Борщагівка, Бучанський район, Боголюбова вул., 34
2 поверх 10-поверхового будинку, житлова площа - 44 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 160 000 $
(≈2 078 $ за м²)
Мапа
SF-3-065-146
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 80 м², авторський дизайн
2
80/15 м²
21/25
250 000 $
21 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 250 000 $
(≈3 125 $ за м²)
Мапа
SF-2-743-939
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Poetica», 73.10 м², без ремонту
2
73/30/19 м²
3/28
102 900 $
Розташування: Шевченківський район, Лук'янівка, Дегтярівська вул., 25А
3 поверх 28-поверхового будинку, житлова площа - 30.10 м², кухня - 18.50 м², бізнес-клас
Ціна: 102 900 $
(≈1 408 $ за м²)
Мапа
SF-3-312-106
Продам 2-кімнатну квартиру, 53 м², косметичний ремонт
2
53/40/9 м²
3/12
75 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Гонгадзе Георгія пр-т, 12
3 поверх 12-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 9 м², економ-клас
Ціна: 75 000 $
(≈1 415 $ за м²)
Мапа
SF-3-295-655
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, 68 м², авторський дизайн
2
68 м²
16/23
169 000 $
Розташування: Подільський район, Виноградар, Всеволода Змієнка вул., 15/23
16 поверх 23-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 169 000 $
(≈2 485 $ за м²)
Мапа
В початок
11
12
13
14
15
16
В кінець
Оголошень:
322