Завантажую...

0(96) 490-91-91
SF-3-312-643

Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Софія Резіденс

Розташування: Софіївська Борщагівка, Київська область, Бучанський район, Мартинова вул.

2 58/11 м² 4/10 123 500 $
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Софія Резіденс

ДБЖ - івертор 6кВт, батарея 12кВт

Тихий двір ( немає комерційних приміщень біля підʼїзду)
вигляд з вікон на зелений парк для прогулянок

Мартинова 10, це третя лінія близько до головного входу в жк.
Поруч магазини, аптеки, кафе, дитячі розвиваючі заняття, зали для спорту.
Зручний Четвертий поверх.
Будинок заселений на 90% ( дискомфорт постійних ремонтів уже пройшов)

Квартира повноцінно двокімнатна, зараз це називають євро трійка (є диван зі спальним місцем на лоджії)
58 м2
Плита газова і котел.
Тепла підлога на кухні, меблі зроблені за індивідуальним замовленням.

Вся необхідна техніка є:
вбудована посудомийна машина, духова шафа, варильна поверхня, пральна машина і сушильна машина, холодильник, кондиціонер, телевізор, потужний роутер вайфай .

Ліжко 180*200, найзручніший якісний матрац Trends фірми Matro Lux.

Встановлена система очистки води.
Смачна якісна вода для здоровʼя і непотрібно носити бутлі.

Тюлі у спальні і дитячій кімнатах виконані з якісної напів натуральної тканини.
Штори гарно не пропускають сонячні промені для вашого здорового сну.

У прихожій велика шафа та дзеркало.

Охороняєма територія, є Відеонагляд

В квартирі ніхто не прописаний.
Не дороге оформлення права власності для покупця

Основна інформація

Ціна:  
- за об’єкт 123 500 $
- за кв. метр ≈2 122 $
Ремонт: євроремонт
Клас житла: бізнес
Типове планування: нестандартне планування
Схема кімнат: роздільна
Кількість кімнат: 2
Площа загальна, м²: 58.20
Поверх: 4
Поверхів: 10
Рік будівництва: 2021-2025
Санвузлів: 1

Дата оновлення інформації:
03.05.2026 17:14;